Następny rok, rokiem linuxa

Urządzenia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Trudności z utrzymaniem porządku w domu

odkurzacz
Source: pixabay.com
Utrzymanie domu w czystości to niezwykle ciężkie zadanie. Wiedzą o tym między innymi rodzice kilkuletnich dzieci, lecz również osoby mieszkające same muszą zmagać się z kurzem i zanieczyszczeniami, jakie pojawiają się pomimo nieustannego dbania o porządek. W jaki sposób uporać się z takim kłopotem? Jakie produkty oraz urządzenia mogą okazać się najbardziej pomocne?

Który telefon dla nestora? – Na co zwracać uwagę, co nabyć, parę rad

tania komórka
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe dla seniorów nie muszą, być przeładowane funkcjami z topowych smartfonów, jako że są najzwyczajniej w świecie zbędne. Nestor nie tylko nie będzie odczuwać potrzeby ich użycia, lecz także znacząco mogą utrudnić mu obsługę narzędzia.

Czym charakteryzują się najczęściej wybierane smartfony, czego oczekiwać się będzie od telefonów dla seniorów i biznesowych.

Translatica 7 Office Comfort
Author: www.techdata.pl
Source: www.techdata.pl
Aktualnie praktycznie każdy dorosły i nawet duża część dzieci ma przy sobie telefon komórkowy. Pozwala on nie tylko na możliwość porozumiewania się, czyli wysyłania smsów lub dzwonienia.

Dlaczego można w niektórych przypadkach wziąć się za samodzielne naprawianie urządzeń AGD.

samochód
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Każde domowe urządzenie po jakimś okresie użytkowania może się zepsuć. Spiskowe, jednak nie potwierdzone w praktyce teorie głoszą, ze producenci specjalnie projektują sprzęt tak, aby zepsuł się on niedługo po skończeniu gwarancji.

Co to są wyłączniki krańcowe oraz styczniki?

części elektroniczne
Author: www.centro-therm.pl
Source: www.centro-therm.pl
W tematyce elektroniki funkcjonuje niemało określeń, których zdefiniować nie potrafi przeważająca część ludzi. Czasem wiążą się one z podzespołami używanymi w sprzętach codziennego użytku. Dobrze jest wiedzieć, na jakiej zasadzie działają sprzęty, które otaczają nas w domu i w pracy.

Stworzenie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym rozwiązaniem na zmniejszenie przyszłościowych kosztów

telefony - obrazeczek
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Dowolny człowiek posiada w swoim mieszkaniu dużą ilość przeróżnych urządzeń AGD, która każdego roku się zwiększa.


Kupujemy coraz więcej, jednak sprzęt AGD ma szczególną skłonność do awarii w najmniej odpowiednim momencie.

Tablety oraz smartfony czyli jak jak się obecnie prezentuje rynek mobilnej rozrywki w kraju i na świecie.

tablety Nexus
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Od kilku lat na rynku mobilnej rozrywki zaczęły panować sprzęty z ekranami dotykowymi, czyli smartfony i tablety. Mimo że mają one podobne funkcje i sposób działania, to jednak odróżnia je kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim za pomocą smartfonów da się dzwonić, tablety takiej funkcjonalności nie mają, choć spora ich grupa pozwala na zamontowanie karty SIM żeby móc korzystać z internetu.

Jak efektywnie chronić ekran nowoczesnego smartfona przed zarysowaniem, czyli krótki przegląd dostępnych gadżetów na komórkę

laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Telefon staje się atrybutem współczesnego człowieka i to niekoniecznie tylko tego, który prowadzi kilkuosobową albo ogromną spółkę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już zwyczajnym aparatem służącym do prowadzenia konwersacji, ale wielozadaniowym sprzętem.

Jak jest wykonywana metoda sitodruku, przy czym są wykorzystywane drukarki wykorzystujące tę technikę

materiał zrobiony metodą sitodruku
Source: flickr.com
Wielu ludzi z pewnością słyszała o czymś takim jak sitodruk, hasło to jest ostatnio bardzo popularne i używane w wielu przypadkach. Lecz w rzeczywistości tylko nieduży procent z takich ludzi wie, na czym dokładnie sitodruk polega i jaka jest zasada maszyn które drukują tym sposobem.

Dlaczego tak konieczne jest niszczenie dokumentów w firmie? Czemu koniecznie powinniśmy mieć to na uwadze?

po użyciu niszczarki dokumentów
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com
W każdej firmie istnieją dokumenty o określonym stopniu poufałości zawartych w nich informacji. Więc mogą się tam znajdować dane finansowe a także plany sprzedażowe, a z pewnością dane osobowe. Jedne z takich dokumentów są bardziej, inne mniej istotne, aby jednak niszczyć wszelkie firmowe dokumenty. Jeżeli o tym zapomnimy możemy mieć problemy. Jak jednakowoż stworzyć system, który będzie za to odpowiadał i będzie skuteczny?

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Obecnie coraz więcej osób uprawia sport. Są to rozmaite sporty indywidualne oraz drużynowe. W sytuacji sportów indywidualnych występuje chęć lub konieczność starannego nagrania przebiegu zawodów. Konieczność pojawia się na przykład w sytuacji przekazów telewizyjnych. Fani takich przekazów nierzadko zastanawiają się, jaką metodą przekazywany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zastanowienie powodują również niekiedy nagrania, gdzie występuje widok z powietrza, a przy tym ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter. Sekret tego typu przekazów znajduje się w specjalistycznej technologii. Wysokiej jakości sprzęt do rejestrowania wideo ma bowiem aktualnie wielkie możliwości. Nagrania wideo tworzone są w takich warunkach i sytuacjach, które jeszcze parę lat wcześniej były przeszkodą nie do przebycia.

Aparaty znakomicie przygotowane

aparat marki Canon
Author: Chris Hoare
Source: http://www.flickr.com
Patrząc na prezentowane przez producenta możliwości, od razu spostrzega się absolutny profesjonalizm. Przemyślane rozwiązania są systematycznie wprowadzane na rynek, stąd tak niemałe zaangażowanie i zainteresowanie klientów. Rewelacyjne opcje są na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko na którąś z nich się zdecydować. Szeroki wybór doskonale przygotowanych ofert robi wrażenie, tak jak wrażenie robi sprzęt taki jak aparat Fuji X-S1 czarny.

Sprzęt RTV w najatrakcyjniejszej cenie

video sony
Author: Timothy Dowd
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie produkty, które jeszcze niedawno w Polsce były zarezerwowane dla najbogatszych obywateli, dzisiaj są do dostania niemal dla każdego. Nie ważne czy chodzi o laptop, tablet czy może kamerę, w domach wielu rodzin możemy natrafić na tego rodzaju sprzęty.

Co to jest odgłos i które urządzenia można by zakupić w takowym miejscu jak sklep audio?

Sony
Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś prawdziwym zwolennikiem muzyki, to z pewnością masz w domu znakomitej jakości Urządzenia do jej odtwarzania. Miłośnikom muzyki nie starcza odgłos, jaki odtwarzany jest za pomocą np. telefonu komórkowego.

Oferty sprawdzonych maszynek do szycia i mięsa

Author: Kenwood
Maszyna do szycia na pozór może wydać się dziś czymś zbytecznym. Większość ubrań kupuje się w dzisiejszych czasach, a nie szyje samemu. Spodnie szyte samodzielnie posiadają jednakże wiele zalet. Przed wszystkim są one odpowiednio dopasowane pod jednostkowe i na pewno będą pasować na odpowiednią osobę. Ponadto potrafią one stanowić doskonałe źródło pieniędzy. Moda na nie markowe rzeczy powoli dociera do polski, dobrze w tej sytuacji zacząć być może bardziej interesować się potencjałem w tym zakresie. Jakie jednak maszyny należy nabywać, czy raczej dobra będzie maszyna do szycia JUKI HzL-29z, czy jakaś odmienna, mniej rozpoznawana maszyna?

Gry komputerowe – nowa metoda na zabawę

Samsung Smart Hub
Author: Samsung
Source: Samsung
Obecne czasy to okres ciągłego postępu technologicznego, która pnie się na coraz wyższy poziom, niemal każdego dnia możemy poczytać o jakiejś nowince, która wychodzi na rynek lub została wykreowana i rozpoczynają się prace nad jej realizacją. Z uwagi na to, iż dostępnych jest coraz więcej urządzeń, których używamy na co dzień, aby ułatwić sobie wiele zadań, producenci dokładają starań, by Urządzenia te stawały się coraz lepsze i dysponowały coraz większą ilością funkcji.

Pages