Następny rok, rokiem linuxa

Urządzenia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak zmniejszyć koszty naprawy cennych sprzętów?

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr
Author: Liebherr
Source: Liebherr
W dniu nowoczesnym implementacja informatyki bezsprzecznie jest niesłychanie szerokie. W tym miejscu śmiało możemy zaryzykować stwierdzeniem, że gdyby nie jej dynamiczny rozwój na przestrzeni ostatnich lat, to na pewno nie bylibyśmy świadkami modernizowania narzędzi medycznych.

Dlaczego tak konieczne jest niszczenie dokumentów w firmie? Czemu koniecznie powinniśmy mieć to na uwadze?

po użyciu niszczarki dokumentów
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com
W każdej firmie istnieją dokumenty o określonym stopniu poufałości zawartych w nich informacji. Tak więc mogą tam być dane finansowe czy plany sprzedażowe, a z pewnością dane osobowe. Jedne z tych dokumentów są bardziej, inne mniej istotne, żeby jednakowoż niszczyć różnorodne dokumenty firmowe. Jak o tym zapomnimy możemy mieć problemy. Jak jednakowoż stworzyć system, który będzie za to odpowiadał i będzie skuteczny?

Jak nie dać się wykiwać przez nieuczciwych fachowców od sprzętów rtv i agd?

pralka
Author: Candy Polska
Source: Candy Polska
Niesprawny sprzęt może całkowicie zepsuć nastrój i wprowadzić napiętą atmosferę w najmniej oczekiwanym momencie. Dopóki wszystko działa należycie większość osób nie zawraca sobie głowy właściwą konserwację i możliwość dokupienia elementów zamiennych. Jednak jeżeli dojdzie już do najgorszego, zamiast od razu wzywać fachowca, warto spróbować dokonać naprawy samemu, pod warunkiem, że nie zagraża to życiu.

Jak efektywnie chronić ekran nowoczesnego smartfona przed zarysowaniem, czyli krótki przegląd dostępnych gadżetów na komórkę

laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Telefon jest atrybutem nowoczesnego człowieka i to nie zawsze tylko takiego, który prowadzi kilkuosobową albo ogromną firmę. Popularna komórka zasadniczo nie jest już zwykłym urządzeniem służącym do prowadzenia rozmów, lecz wielofunkcyjnym sprzętem.

Dlaczego można w niektórych przypadkach wziąć się za samodzielne naprawianie urządzeń AGD.

samochód
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Każde domowe urządzenie po pewnym okresie stosowania może ulec awarii. Spiskowe, jednak nie potwierdzone w praktyce teorie spiskowe głoszą, ze firmy specjalnie projektują sprzęt tak, aby zepsuł się on niedługo po zakończeniu gwarancji.

Oświetlenie domu oraz mieszkania – jak zapewnić sobie przyjemne wnętrza?

wtyczka
Author: Jenny Ondioline
Source: http://www.flickr.com
Sprawa elektryki w naszych domach i mieszkaniach to niesłychanie istotna sprawa. Do doboru odpowiednich elementów oraz ich montażu należy zawsze podchodzić niezrównanie rozsądnie oraz rozważnie, gdyż jest to coś, bez czego niemożliwe byłoby nam zwyczajnie egzystować.

Czy warto korzystać z wypożyczalni różnych przedmiotów? Dla kogo może to być najbardziej odpowiednia opcja?

obiektyw
Source: pixabay.com
Czasem jest taka sytuacja, że mamy w planach coś zrobić, lecz brak nam do takiego typu zadań odpowiedniego sprzętu. Wiadomo, że jeżeli mamy w planach częściej wykonywać identyczne zadanie, to warto zaopatrzyć się we właściwe urządzenie, jednakowoż jeżeli robimy to jedyny raz, a sprzęt jest drogi, to taki wybór na pewno się nie kalkuluje. Co wtedy zrobić? Najlepiej skorzystać z oferty wypożyczalni.

Który telefon dla nestora? – Na co zwracać uwagę, co nabyć, parę rad

tania komórka
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe dla seniorów nie powinny, być przeładowane funkcjami z nowoczesnych smartfonów, jako że są najzwyczajniej w świecie zbyteczne. Senior nie tylko nie będzie odczuwał potrzeby ich użycia, lecz też znamiennie mogą skomplikować mu obsługę narzędzia.

Dlaczego warto zainwestować w najnowszej generacji aparat telefoniczny?

HTC one
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Na pewno, duża część naszego społeczeństwa stawia sobie tego typu pytanie, na które nie jest tak łatwo odpowiedzieć, jak można by sądzi. Z jednej strony, każdy z nas doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że warto mieć innowacyjne urządzenia mobilne, których pojawia się coraz więcej ostatnimi czasy. Praktycznie każdego miesiąca dowiadujemy się o opracowaniu całkiem nowych rozwiązań, jakie na długo zrewolucjonizują obszar nowinek technologicznych.

Ważne są nie tylko samodzielne urządzenia, ale też i ich ochrona

drukarka
Author: Epson
Source: Epson
Kiedy zdecydujemy się na zakup jakiegoś sprzętu, to pragniemy przyłożyć sporych sił, aby był on jak najlepszy oraz by jednocześnie w jak najwyższym stopniu spełniał nasze oczekiwania. Mimo wszystko musimy powiedzieć, iż warto się tutaj zaopatrzyć w rzeczy, które dopomogą nam chronić dane urządzenia, tak aby bez awaryjnie miały okazję nam one służyć przez naprawdę bardzo dużo lat.

Bez problemu mamy szansę dzisiaj kupić tanie telewizory

telewizor
Author: skippyjon
Source: http://www.flickr.com
Sprzęt elektroniczny będzie znacznie tańszy
Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że w marketach możemy odnaleźć wiele elektronicznych sprzętów, które z jednej strony mogą ułatwić nam funkcjonowanie, a z drugiej mogą umilić nam wolne chwile.

Sprzęt RTV w najatrakcyjniejszej cenie

video sony
Author: Timothy Dowd
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie produkty, które jeszcze niedawno w naszym kraju były przeznaczone dla najbogatszych obywateli, dzisiaj są dostępne niemal dla każdego. Nie ważne czy chodzi o laptop, tablet czy może kamerę, w domach wielu osób można odszukać tego typu produkty.

Co to jest odgłos i które urządzenia można by zakupić w takowym miejscu jak sklep audio?

Sony
Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zostałeś realnym zwolennikiem dźwięków, to na pewno masz w lokalu znakomitej jakości Urządzenia do jej odtwarzania. Miłośnikom muzyki nie wystarcza odgłos, który odtwarzany jest za sprawą przykładowo telefonu komórkowego.

Na co zwrócić uwagę kupując futerał na sprzęt elektroniczny? Co jest najważniejsze?

materiały biurowe
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
Dobrze jest zatroszczyć się o długą żywotność naszych sprzętów elektronicznych, jak mobilny komputer, telefon, czy tablet. Jak to uczynić? Dobrze jest zaraz na początku zakupić właściwe etui.

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Obecnie coraz większa liczba osób zajmuje się uprawianiem sportu. Są to rozmaite sporty indywidualne lub drużynowe. W przypadku sportów indywidualnych występuje chęć albo konieczność dokładnego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje na przykład w przypadku transmisji telewizyjnych. Fani tego rodzaju przekazów nierzadko zastanawiają się, jaką metodą transmitowany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie budzą także nieraz nagrania, gdzie występuje widok z powietrza, a przy tym ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot lub helikopter. Sekret takich przekazów tkwi w specjalistycznej technologii. Nowoczesny sprzęt do nagrywania wideo posiada bowiem na dzień dzisiejszy ogromne możliwości. Nagrania wideo tworzone są w takich warunkach i sytuacjach, jakie jeszcze parę lat wcześniej były przeszkodą nie do pokonania.

Co zrobić z zepsutym sprzętem elektrycznym czy elektronicznym

Utylizacja sprzętu elektronicznego
Author: Craig Dietrich
Source: http://www.flickr.com
Na świecie, jak i w naszym kraju z roku na rok kupuje się coraz więcej sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny powoduje to, iż urządzenia szybko stają się przestarzałe. Laptopy, tablety oraz telefony po kilku sezonach zamieniamy na nowsze, szybsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku małego i dużego AGD. Urządzenia często psują się niedługo po okresie gwarancji. Naprawa pralki albo lodówki może okazać się nieopłacalna i nierzadko najwygodniej jest po prostu zakupić nowy sprzęt. Lecz co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie możemy wyrzucić go do zwykłego kosza.

Czy wiemy, iż nie możemy dziś istnieć bez elektryczności? Ta wiedza coraz bardziej do nas dociera

tył komputera
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien wiedzieć, iż elektronika to bardzo istotna część ówczesnej technologii, bo wiele wynalazków polega na elektryczności. Całe nasze życie jest jakby - mówiąc metaforycznie - podłączone do prądu. Żyjemy, póki ktoś nas nie odłączy.

Czym jest kamera termowizyjna Flir, do jakiego celu służy i z jakiego powodu mogłaby nawet ratować życie?

Dyski SSD 470 Series
Author: Samsung
Source: Samsung
Czy też wiesz, którego sprzętu używają strażacy, żeby przetestować, czy gdzieś w zgliszczach spalonego przykładowo na przykład zabytkowego budynku nie pali się jeszcze jakikolwiek żar? Urządzenia tego używa także czasem np. policja przy odszukiwaniu różnych osób.


Tym urządzeniem jest kamera termowizyjna Flir, czyli szczególna kamera, jaka nie rejestruje rzeczywistego obrazu tylko jego odbicie w aspekcie {temperatur|temp.

Kalibracja alkomatów winna być realizowana systematycznie. Warto zakupić taki sprzęt, który automatycznie informuje o potrzebie zrealizowania tego procesu

alkomat
Source: commons.wikimedia.org
O bezpieczeństwo na drodze powinny dbać nie tylko dedykowane służby, ale w szczególności sami kierowcy i piesi. Na to bezpieczeństwo, wpływa wiele elementów, niemniej podstawą jest unikanie wszelkich używek nim zasiądzie się za kierownicą, które mogłyby powodować osłabienie naszej orientacji i reakcji w terenie. W związku z tym jak najbardziej rozsądne jest badanie alkomatami.

Pages