Następny rok, rokiem linuxa

urządzenia elektroniczne

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakie propozycje podobają się zamawiającym szczególnie?

Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Gdy pod lupę brane są szczególnie rekomendowane opcje, konsumenci bardzo często sięgają po te przetestowane i wskazywane też na tematycznych forach w sieci. Do dyspozycji klientów jest niemała wiedza producenta, który z chęcią dopracowuje poszczególne funkcje swoich propozycji w ofercie. Rozwiązania takie jak matryce lcd mogą się okazać strzałem w dziesiątkę, dlatego warto zweryfikować ich dzisiejsze możliwości. Propozycji na wysokim poziomie stale przybywa, dlatego możemy prędko znaleźć te odpowiednie dla siebie.

Co zrobić z zepsutym sprzętem elektrycznym czy elektronicznym

Utylizacja sprzętu elektronicznego
Author: Craig Dietrich
Source: http://www.flickr.com
Na świecie, oraz w Polsce z roku na rok sprzedaje się coraz więcej sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny pociąga za sobą to, iż urządzenia coraz szybciej stają się przestarzałe. Komputery, tablety i telefony po kilku latach zamieniamy na nowe, mocniejsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku większych sprzętów. Urządzenia zwykle psują się tuż po okresie gwarancji. Naprawa pralki czy lodówki może okazać się nieopłacalna i często najwygodniej jest po prostu kupić nowy sprzęt. Lecz co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie można wyrzucić go do zwykłego kosza.