Następny rok, rokiem linuxa

kamera

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób w dobie łatwego dostępu do internetu stworzyć oryginalny film reklamowy?

widok z góry
Author: Saad Faruque
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją takich spotów za pomocą dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość ukazania Państwa obiektu z doskonałej perspektywy. Z takiego rozwiązania korzystają w głównej mierze pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, jak również obiekty szkoleniowo-konferencyjne.

Fascynująca kamera GoPro HERO 4 BLACK o fenomenalnych właściwościach oraz idealnych parametrach

gopro hero
Author: bm.iphone
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma dziś styczność z współczesną technologią, bo korzystamy współcześnie z komputerów, telefonów komórkowych, interesują nas też rozmaite akcesoria sony i innych znanych firm, takie jak współczesne odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne czy również kamery. Takie urządzenia są niezwykle użyteczne, niektórym osobom służą do realizowania pracy profesjonalnej, jeszcze innym do rozrywki.

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
W okresie sieciowych technologii internauci, którzy są fanami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na popularnym serwisie, który pozwala na zamieszczanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić znajomego, by stał obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu da nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy patrzyłeś na filmy robione tego typu sprzętem.

Czy mamy świadomość jakie okazują się być ceny dronów z kamerą?

dron
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Czy widzieliśmy które drony otrzymujemy do wyboru?
Jeżeli zastanawiamy się, jakie obecnie przedmioty są najbardziej popularne, to bez wątpienia musimy powiedzieć, że są to drony. Z jednej strony na wiele sposobów będą wykorzystywane przez ekspertów z policji, ale również dużo ludzi kupuje je jedynie dla siebie, żeby posiadać przyjemność z oglądania najbliższego otoczenia z lotu ptaka.

Kamerki do sportów ekstremalnych

Nowoczesne sprzęty audiowizualne niezwykle śmiało wkraczają do niemal każdej potencjalnej sfery życia. Stają się one niezbędne podczas wykonywania wielu działań, a także dostarczaniu przyjemności. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych kamer nie jest zwyczajowo kwestią łatwą. Wielość ich zastosowań oraz modeli może nieraz powodować wielorakie problemy. Rozeznanie się w specyfice sprzętu proste nie jest, jednakże bez niego nadzwyczaj trudno dopasować kamerę pod swoje wymogi. Jak więc kupić najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć niecodziennych celów? Kamery garmin bywają tutaj niesamowitym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Propozycje innowacyjnych pod względem technologicznym kamer

Kamera sportowa i smartfon
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Polecane przez użytkowników kamery firmy gopro to sprawdzane wielokrotnie przez fachowców możliwości. Nagrywanie obrazu w odpowiedniej, wybranej rozdzielczości pozwala na zachowanie świetnych wspomnień, nie jedynie osobom uprawiającym sporty ekstremalne na najwyższym poziomie zaawansowania, ale także zwolennikom takich wrażeń.

Kamera przetestowana przez profesjonalistów

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Popularna propozycja producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie ochoczo i szczególnie często testowane przez zapalonych użytkowników. Decydując się na wypróbowane oferty, jakie na rynku dostępne są w rewelacyjnych cenach, stawiamy na jakość. Doskonała oraz niesamowicie innowacyjna technologia oferuje szerokie możliwości i mnogość różnych opcji. Jeżeli zdecydujemy się postawić na kamerę rekomendowaną przez tak sporą liczbę interesantów, możemy być pewni trafnego wyboru.

Sprzęt RTV w najatrakcyjniejszej cenie

video sony
Author: Timothy Dowd
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie artykuły, które jeszcze do niedawna w naszym kraju były zarezerwowane dla najbogatszych obywateli, dzisiaj są do dostania praktycznie dla wszystkich. Nie ważne czy chodzi o laptop, tablet czy może kamerę, w mieszkaniach wielu rodzin można odszukać tego typu produkty.

Jakie korzyści mogą wypływać z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

rzut 3D
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Każdy rozumie, że najwyższa jakość musi czasem wiele kosztować. Nie w inny sposób ta kwestia prezentuje się w przypadku specjalistycznych kamer termowizyjnych, przy pomocy jakich można przykładowo poszukiwać w ciemnościach różne zaginione osoby albo rzeczy.

Parę koncepcji na to, w jaki sposób uniknąć włamania, kiedy wyjeżdżamy na wakacje

alarm
Author: Misanthropic One
Source: http://www.flickr.com
W pomieszczeniach naszego domu przechowujemy dużo drogocennych skarbów: od złotej biżuterii poczynając, a na sprzęcie radiowo-telewizyjnym kończąc. Nie dziwi już nikogo fakt, że właściciele często pragnęliby powierzyć swoje mieszkanko zaufanemu sąsiadowi, który nie dość, że przypilnuje, aby nikt podejrzany nie szwendał się pod oknami, to jeszcze podleje kwiaty bądź wyprowadzi pupila na przedpołudniowy spacer. Jednak w dobie zintensyfikowanego rozwoju techniki coraz mniej osób jest zmuszonych liczyć na pomoc sąsiadów.