Następny rok, rokiem linuxa

kamery

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Kamerki do sportów ekstremalnych

Nowoczesne urządzenia audiowizualne coraz śmielej wkraczają do niemal każdej potencjalnej sfery życia. Stają się one niezbędne podczas wykonywania wielu działań, a także dostarczaniu przyjemności. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych kamer nie jest zazwyczaj kwestią prostą. Wielość ich zastosowań oraz modeli może nieraz powodować różne problemy. Rozeznanie się w typach sprzętu proste nie jest, jednakże bez niego ogromnie ciężko przypasować sprzęt pod własne wymogi. Jak więc zakupić najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć nietuzinkowych celów? Kamery garmin bywają tutaj trafionym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Na dzień dzisiejszy coraz większa liczba ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego rodzaju dyscypliny indywidualne lub drużynowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych występuje ochota lub konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się na przykład w przypadku transmisji w telewizji. Widzowie takich transmisji nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie powodują także niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a do tego ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter. Sekret tego rodzaju przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Nowoczesny sprzęt do rejestrowania wideo ma bowiem na dzień dzisiejszy wielkie możliwości. Filmy powstają w takich warunkach i okolicznościach, które jeszcze kilka lat wcześniej stanowiły przeszkodę nie do przebycia.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na urlop. To chyba najczęściej kupowana – prócz samych ofert wakacyjnych w biurze podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni wypoczynek.


W jaki sposób go wyselekcjonować? Na co zwrócić uwagę? Jakie cechy powinien mieć idealny, wakacyjny aparat? Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz o co w tej całej fotografii idzie? Nie wiesz co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, jaki ma coś więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Błąd! Kup sprzęt, jaki pozwoli Ci się kształtować, myśleć w trakcie pstrykania.

Kiedy niezbędny jest nam monitoring?

kamery przemysłowe
Znacznie więcej mówi się na problem ochrony prywatności, a także możliwości zwiększenia bezpieczeństwa zarówno w naszych domach prywatnych, jak też obiektach publicznych lub przemysłowych. Mnóstwo większych miast już teraz korzysta monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, przede wszystkim przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy umieszczany jest również w większych zakładach pracy, a także na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, supermarketach lub parkach.

5 drobiazgów, jakie powinieneś posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne- motor
Author: Robert Tadlock
Source: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne to coś fantastycznego. Bo jakby nie patrzeć nierzadko nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego uprawiania sportu trzeba złożyć szczere wyrazy uznania. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy mądrzy, w żadnym przypadku nie deprecjonujemy znaczenia dbania o bezpieczeństwo, zapewne będziemy uśmiechniętymi sportowcami. W wielu przypadkach tacy bardziej hardcorowi sympatycy sportów ekstremalnych na swoje nieszczęście podejmują zbyt wielkie ryzyko.

Kamery i zestawy alarmowe bezprzewodowe, to świetny sposób na całodobową obronę swojej posiadłości

kamera na domu
Funkcjonalny dom, to w szczególności dom wygodnie wyposażony i bezpieczny. Na to bezpieczeństwo składa się dużo elementów, ale jednym z kluczowych jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w tym obszarze. O jakie rozwiązania chodzi? Pod tym względem dominują w szczególności zestawy alarmowe bezprzewodowe, a także nie mniej popularne kamery ip bezprzewodowe.

Drony w natarciu - dziś jest to dostępne dla każdego

dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Bezzałogowe statki jeszcze kilka lat temu były techniką zarezerwowaną wyłącznie dla wojska. I chociaż do dzisiaj najwięcej dronów trafia właśnie do armii, ich popularność i ilość zastosowań wśród cywilów wzrasta ogromnie szybko. Prędzej, aniżeli się spodziewano. Wedle szacunków cywilny rynek bezzałogowych statków wart jest już paręset milionów dolarów. Wartość ta będzie szybko wzrastać, acz eksperci są podzieleni w diagnozie tempa wzrostu - możemy znaleźć przewidywania, jakie zakładają, iż w ciągu dziesięciolecia rynek statków bezzałogowych urośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów.

Szeroki wybór wśród nowoczesnych akcesoriów do samochodów – oferta

Cyfrowe oko Geniusa
Author: Genius
Source: Genius
Wśród nowatorskich oferty producenta znajduje się wiele przydatnych kierowcom dodatków oraz uzupełnień do samochodu. Dopracowany wyjątkowo asortyment dociera do odpowiedniej grupy docelowej, co z dnia na dzień się rozrasta. Świetnie przygotowany asortyment jest przez specjalistów dopracowywany zgodnie z obowiązującymi w branży normami, co nie zostaje bez znaczenia na opinie innych. Unowocześniona kamera samochodowa na pewno spełni oczekiwania konsumentów, którzy potrzebują coraz więcej innowacji.

Idealne rozwiązania oferowane przez firmę GoPro Hero

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
Rewelacyjnie przygotowane propozycje producenta sprawdzają się dobrze. I to nie bez powodu. Stuprocentowe dopracowanie poszczególnych zestawów udowadnia klientom, z jak sporą szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swoich kolejnych, coraz bardziej ulepszonych propozycji. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask pozwala na wiele możliwości, bo używanie różnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla amatorów.

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
W okresie sieciowych technologii internauci, którzy są fanami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na popularnym serwisie, który pozwala na zamieszczanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić znajomego, by stał obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu da nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy patrzyłeś na filmy robione tego typu sprzętem.