Następny rok, rokiem linuxa

kamery

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
W czasie nowoczesnych technologii internauci, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych kochają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest naturalnie sfilmowanie wyczynów i umieszczenie filmików na portalu, który umożliwia zamieszczanie dowolnych treści filmowych. Fajnie jest zatem poprosić znajomego, by stał obok z porządną kamerą i sfilmował, gdy serfujecie, wspinacie się na strome szczyty lub cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji zagwarantuje porządna kamera na kask. Bez wątpienia niejednokrotnie oglądałeś filmy wykonane tego gatunku sprzętem.

Kamery i zestawy alarmowe bezprzewodowe, to świetny sposób na całodobową obronę swojej posiadłości

kamera na domu
Funkcjonalny dom, to w szczególności dom wygodnie wyposażony i bezpieczny. Na to bezpieczeństwo składa się wiele elementów, ale jednym z kluczowych jest wykorzystanie najnowszych rozwiązań technicznych w tym zakresie. O jakiego rodzaju rozwiązania chodzi? Jeśli o to chodzi dominują przede wszystkim zestawy alarmowe bezprzewodowe, jak również tak samo popularne kamery ip bezprzewodowe.

Kamerki do sportów ekstremalnych

Nowoczesne urządzenia audiowizualne niezwykle śmiało wkraczają do niemal każdej potencjalnej sfery życia. Stają się one niezbędne w czasie wykonywania wielu działań, a także dostarczaniu przyjemności. W nowym tysiącleciu wybór dobrych kamer nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. Wielość ich zastosowań albo modeli może zazwyczaj powodować różne problemy. Rozeznanie się w ilości sprzętu łatwe nie jest, jednakże bez niego naprawdę ciężko przypasować sprzęt pod własne wymogi. Jak więc wybierać najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć nietuzinkowych celów? Kamery garmin mogą tutaj nadzwyczajnym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Idealne rozwiązania oferowane przez firmę GoPro Hero

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
Najlepiej przygotowane propozycje producenta sprawdzają się dobrze. I to z wielu różnych powodów. Stuprocentowe dopracowanie poszczególnych zestawów udowadnia klientom, z jak sporą dokładnością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask proponuje wiele możliwości, gdyż używanie poszczególnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, lecz również dla amatorów.

Drony w natarciu - dziś jest to dostępne dla każdego

dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Bezzałogowce jeszcze kilka lat temu były technologią zarezerwowaną jedynie dla wojska. I chociaż do dzisiaj najwięcej bezzałogowych statków trafia do armii, ich popularność i ilość przeznaczeń wśród cywilów rośnie nadzwyczaj szybko. Szybciej, niż się spodziewano. Wedle szacunków cywilny rynek dronów wart jest kilkaset milionów dolarów. Ta wartość będzie szybko wzrastać, chociaż specjaliści podzieleni są w diagnozie tempa wzrostu - można znaleźć przewidywania, które zakładają, że w przeciągu dekady rynek dronów wzrośnie nawet do poziomu parędziesięciu miliardów dolarów.

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Na dzień dzisiejszy coraz większa liczba ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego rodzaju dyscypliny indywidualne lub drużynowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych występuje ochota lub konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się na przykład w przypadku transmisji w telewizji. Widzowie takich transmisji nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie powodują także niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a do tego ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter. Sekret tego rodzaju przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Nowoczesny sprzęt do rejestrowania wideo ma bowiem na dzień dzisiejszy wielkie możliwości. Filmy powstają w takich warunkach i okolicznościach, które jeszcze kilka lat wcześniej stanowiły przeszkodę nie do przebycia.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na urlop. To chyba najczęściej kupowana – prócz samych ofert wakacyjnych w biurze podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni wypoczynek.


W jaki sposób go wyselekcjonować? Na co zwrócić uwagę? Jakie cechy powinien mieć idealny, wakacyjny aparat? Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz o co w tej całej fotografii idzie? Nie wiesz co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, jaki ma coś więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Błąd! Kup sprzęt, jaki pozwoli Ci się kształtować, myśleć w trakcie pstrykania.

Kiedy niezbędny jest nam monitoring?

kamery przemysłowe
Znacznie więcej mówi się na problem ochrony prywatności, a także możliwości zwiększenia bezpieczeństwa zarówno w naszych domach prywatnych, jak też obiektach publicznych lub przemysłowych. Mnóstwo większych miast już teraz korzysta monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, przede wszystkim przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy umieszczany jest również w większych zakładach pracy, a także na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, supermarketach lub parkach.

5 drobiazgów, jakie powinieneś posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne- motor
Author: Robert Tadlock
Source: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne to coś fantastycznego. Bo jakby nie patrzeć nierzadko nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego uprawiania sportu trzeba złożyć szczere wyrazy uznania. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy mądrzy, w żadnym przypadku nie deprecjonujemy znaczenia dbania o bezpieczeństwo, zapewne będziemy uśmiechniętymi sportowcami. W wielu przypadkach tacy bardziej hardcorowi sympatycy sportów ekstremalnych na swoje nieszczęście podejmują zbyt wielkie ryzyko.

Szeroki wybór wśród nowoczesnych akcesoriów do samochodów – oferta

Cyfrowe oko Geniusa
Author: Genius
Source: Genius
Wśród nowatorskich oferty producenta znajduje się wiele przydatnych kierowcom dodatków oraz uzupełnień do samochodu. Dopracowany wyjątkowo asortyment dociera do odpowiedniej grupy docelowej, co z dnia na dzień się rozrasta. Świetnie przygotowany asortyment jest przez specjalistów dopracowywany zgodnie z obowiązującymi w branży normami, co nie zostaje bez znaczenia na opinie innych. Unowocześniona kamera samochodowa na pewno spełni oczekiwania konsumentów, którzy potrzebują coraz więcej innowacji.