Następny rok, rokiem linuxa

kamery

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Kiedy niezbędny jest nam monitoring?

kamery przemysłowe
Bardzo często pojawia się temat ochrony prywatności, jak również możliwości zwiększenia bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak również budynkach publicznych lub przemysłowych. Niemało większych miast już teraz korzysta monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, głównie przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy montowany bywa również w większych zakładach pracy, jak również na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, supermarketach lub parkach.

Drony w natarciu - dziś jest to dostępne dla każdego

dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Drony jeszcze kilka lat temu były technologią zarezerwowaną jedynie dla wojska. I chociaż do dzisiaj najwięcej dronów trafia do armii, ich popularność a także ilość przeznaczeń pośród cywilów rośnie bardzo prędko. Prędzej, niż się spodziewano. Wedle szacunków cywilny rynek bezzałogowców wart jest kilkaset milionów dolarów. Wartość ta będzie szybko rosła, acz specjaliści są podzieleni w diagnozie tempa wzrostu - możemy odnaleźć prognozy, jakie zakładają, że w przeciągu dekady rynek statków bezzałogowych urośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów.

Idealne rozwiązania oferowane przez firmę GoPro Hero

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
Rewelacyjnie przygotowane propozycje producenta sprawdzają się dobrze. I to nie bez powodu. Stuprocentowe dopracowanie poszczególnych zestawów udowadnia klientom, z jak sporą szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swoich kolejnych, coraz bardziej ulepszonych propozycji. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask pozwala na wiele możliwości, bo używanie różnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla amatorów.

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
W okresie sieciowych technologii internauci, którzy są fanami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na popularnym serwisie, który pozwala na zamieszczanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić znajomego, by stał obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu da nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy patrzyłeś na filmy robione tego typu sprzętem.

Kamerki do sportów ekstremalnych

Nowoczesne sprzęty audiowizualne niezwykle śmiało wkraczają do niemal każdej potencjalnej sfery życia. Stają się one niezbędne podczas wykonywania wielu działań, a także dostarczaniu przyjemności. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych kamer nie jest zwyczajowo kwestią łatwą. Wielość ich zastosowań oraz modeli może nieraz powodować wielorakie problemy. Rozeznanie się w specyfice sprzętu proste nie jest, jednakże bez niego nadzwyczaj trudno dopasować kamerę pod swoje wymogi. Jak więc kupić najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć niecodziennych celów? Kamery garmin bywają tutaj niesamowitym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Aktualnie coraz większa liczba osób zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego typu dyscypliny indywidualne lub grupowe. W sytuacji dyscyplin indywidualnych występuje ochota albo konieczność dokładnego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się na przykład w sytuacji transmisji telewizyjnych. Fani tego rodzaju transmisji często zastanawiają się, jaką metodą przekazywany jest obraz między innymi z bolidu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zastanowienie budzą także nieraz nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a przy tym ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot lub śmigłowiec. Tajemnica takich przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Nowoczesny sprzęt do rejestrowania obrazów ma bowiem obecnie wielkie możliwości. Nagrania wideo tworzone są w takich miejscach i sytuacjach, jakie jeszcze parę lat wcześniej stanowiły przeszkodę nie do pokonania.

5 drobiazgów, jakie powinieneś posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne- motor
Author: Robert Tadlock
Source: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne to coś niesamowitego. Bo jakby nie patrzeć w wielu przypadkach nie uprawiamy nawet zwykłych sportów, a więc czynnym fanom ekstremalnego sportu trzeba złożyć szczere gratulacje. Powinniśmy pamiętać, że jeżeli jesteśmy rozważni, nigdy nie deprecjonujemy wielkiego znaczenia dbania o własne bezpieczeństwo, pewnie będziemy radosnymi sportowcami. W wielu przypadkach bardziej hardcorowi sympatycy ekstremalnych zabaw na nieszczęście podejmują za wielkie ryzyko.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na wakacje. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – oprócz samych ofert wakacyjnych w biurach podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni odpoczynek.


Jak go wyselekcjonować? Na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju cechy powinien posiadać doskonały, aparat wakacyjny? Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie masz pojęcia co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, który ma cokolwiek więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Omyłka! Wybierz aparat, który pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w trakcie fotografowania.

Kamery i zestawy alarmowe bezprzewodowe, to świetny sposób na całodobową obronę swojej posiadłości

kamera na domu
Funkcjonalny dom, to przede wszystkim dom wygodnie wyposażony i bezpieczny. Na to bezpieczeństwo składa się dużo elementów, ale jednym z istotniejszych jest wykorzystanie najnowszych rozwiązań technicznych w tym obszarze. O jakie rozwiązania chodzi? Jeśli o to chodzi dominują przede wszystkim zestawy alarmowe bezprzewodowe, a także tak samo popularne kamery ip bezprzewodowe.

Szeroki wybór wśród nowoczesnych akcesoriów do samochodów – oferta

Cyfrowe oko Geniusa
Author: Genius
Source: Genius
Wśród nowatorskich propozycji producenta znajduje się wiele przydatnych kierowcom dodatków oraz uzupełnień do samochodu. Dopracowany wyjątkowo asortyment trafia do właściwej grupy docelowej, jaka z dnia na dzień się powiększa. Dobrze przygotowany asortyment jest przez ekspertów dopracowywany zgodnie ze znanymi w branży normami, co nie zostaje bez znaczenia na opinie innych. Nowoczesna kamera samochodowa z pewnością spełni oczekiwania klientów, którzy potrzebują sporo innowacji.