Następny rok, rokiem linuxa

drony

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nowoczesne drony, dzięki jakim można zrobić dużo skomplikowanych czynności

lecący dron
Author: Dave Lauretti
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne drony, dzięki jakim można wykonywać sporo trudnych czynności to tego typu, jakie wywodzą się od najbardziej uznanych w branży dystrybutorów. Dzięki nim każda czynność zostanie doskonale zrobiona. To przyczyni się do tego, iż nie będzie potrzeby się martwić, iż cokolwiek będzie zrobione nieprawidłowo.

Jak technologia modeluje świat? Co ostatnimi czasy jest godne uwagi?

Podzespoły
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Rozwój technologii ma minusy oraz plusy, ale jakby tak się zastanowić, to większa jest ilość tego typu dobrych stron. Najzwyczajniej w świecie każdy z nas korzysta z tego typu możliwości, gdyż pomagają w życiu, sprawiają, że życie jest bardziej wygodne.

Do jakich zadań używane są drony? Czy istnieją jakieś przepisy określające, jak z nich korzystać?

Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Technologia zmienia świat nie do poznania, całe szczęście na lepsze. Być może nie zawsze to w ten sposób odbieramy, ale nie ma wątpliwości, iż dzięki nowym odkryciom wiele obszarów życia odmieniło się na lepsze.


Interesującym przykładem są drony, jakie są coraz bardziej popularne.

Drony w natarciu - dziś jest to dostępne dla każdego

dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Bezzałogowe statki jeszcze kilka lat temu były techniką zarezerwowaną wyłącznie dla wojska. I chociaż do dziś najwięcej bezzałogowych statków trafia właśnie do wojska, ich popularność i ilość przeznaczeń pośród cywilów rośnie bardzo szybko. Prędzej, aniżeli się spodziewano. Podług szacunków cywilny rynek bezzałogowych statków wart jest paręset milionów dolarów. Wartość ta będzie prędko wzrastać, chociaż eksperci podzieleni są w ocenie tempa wzrostu - możemy znaleźć prognozy, jakie zakładają, że w przeciągu dekady rynek dronów wzrośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów.

Chcesz uchwycić swe fizyczne wyczyny? Użyj dobrego urządzenia - poczytaj, jakiego!

kamery sportowe
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
Obecnie fotografujemy i kamerujemy prawie wszystko. Jednym z najczęściej utrwalanych motywów są sukcesy sprawnościowe. Im bardziej widowiskowe, tym lepiej, w rzeczy samej. Ma to oczywiście swoje dobre i złe strony.