Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jak technologia modeluje świat? Co ostatnimi czasy jest godne uwagi?

Rozwój technologii ma plusy i minusy, lecz jakby tak się zastanowić, to większa jest ilość tego typu dobrych stron. Najzwyczajniej w świecie każdy z nas korzysta z tego typu możliwości, bo pomagają w życiu, powodują, że życie jest wygodniejsze.


Podzespoły
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com


Co pewien czas mamy najnowsze wynalazki, które dosyć szybko stają się powszechne. Właściwie jeszcze nie tak dawno telefon komórkowy to było coś, a w dzisiejszych czasach większość ma smartfony.


kolorowe etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com


I tak to się prezentuje w dużej ilości sytuacji. Telefon komórkowy to było przecież coś na początku nieosiągalnego dla większości, jako zjawisko co pojawiało się wyłącznie w filmach. W dzisiejszych czasach możemy się pośmiać z tego, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się “wielkie cegły”, czyli pierwsze, wielkich rozmiarów, telefony komórkowe.
Taki przykład jest czytelny dla wszystkich, ale w tym wpisie skupimy się na czymś naprawdę aktualnym, co również jeszcze parę lat temu było w sferze marzeń, a dzisiaj staje się realne dla coraz większej ilości osób.

Czy ten artykuł Cię zafascynował? W takim razie sprawdź odmienny polecany serwis wyłączniki nożne, który również zawiera ciekawe materiały.

Tym czymś są na pewno filmy z drona, jakie zrewolucjonizowały nakręcenie różnych filmików, czy to w dziedzinie profesjonalnej czy w większym stopniu amatorskiej (zobacz na stronie). To sprawia, że nie trzeba wynajmować ekipy z helikopterem, gdyż bez kłopotu nakręcimy ujęcia z dużej wysokości.


Lecz drony to nie tylko wsparcie w tego typu działaniach, gdyż przecież dzięki dronom poprawia się poszukiwanie zaginionych osób. Przy ich pomocy możemy jak najbardziej znaleźć zaginione osoby.


Jesteśmy w stanie sprawdzać duży teren, więc to co kiedyś wymagało działania dużej ekipy, obecnie można przeprowadzić za pomocą drona (poszukiwanie zaginionych osób). Jak widać taka technologia przynosi więcej dobrego niż złego, nie ma tu żadnych wątpliwości.