Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Do jakich zadań używane są drony? Czy istnieją jakieś przepisy określające, jak z nich korzystać?

Technologia zmienia świat nie do poznania, na szczęście na lepsze. Może nie zawsze to w ten sposób odbieramy, ale nie ulega wątpliwości, iż za pomocą nowych odkryć wiele dziedzin życia zmieniło się na lepsze.


Interesującym przykładem są drony, które są coraz bardziej popularne.
Zewnętrzny dysk SSD USB 3.0
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Są to tak zwane bezzałogowe statki powietrzne, jakie bardzo często wykorzystywane są przez wojsko do obserwacji i rozpoznania. Z tego względu mają osprzęt, który służy do obserwacji. Stworzony jest z głowic optoelektronicznych. Drony jednakże znamy pod innym kątem, choć to wspomniane wykorzystywanie może służyć do wielu celów, jak na przykład poszukiwanie zaginionych osób.


Obecnie drony są dostępne dla każdej osoby, zwłaszcza, iż od siódmego września 2016 weszły w życie całkiem nowe zapisy, które ustalają ruch dronów na obszarze naszego kraju.

Równie emocjonujące zagadnienia są opublikowane w pokrewnym serwisie. Jeśli masz ochotę je przeczytać - zobacz pod linkiem (http://www.sklep.sn-promet.pl/kategoria-produktu/laczniki-krzywkowe/), który jest tu!

Dawniej mogliśmy latać bez pozwoleń nad zabudowaniami oraz miastami, gdzie mieszka poniżej 25 tysięcy mieszkańców. Teraz przepisy stały się restrykcyjne, bo nie można latać nawet na obszarami, ponadto musimy spełnić inne wymogi.


Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Aby teraz z nich skorzystać musimy wykonać certyfikat i bardzo dobrze, gdyż ktoś niedoświadczony może wywołać duże niebezpieczeństwo. Były już przypadki, iż drony spadały, a bez wątpienia to zagrożenie dla ludzi.
Mimo zaostrzenia przepisów właścicieli dronów stale przybywa, bo są obecnie dostępne jak w żadnym innym okresie. Bardzo popularne są filmy z drona, ujęcia, jakie kiedyś mogliśmy wykonać, ale za o wiele większe pieniądze.