Następny rok, rokiem linuxa

gadżet

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Świetne pomysły na udane prezenty. Niedrogie zegarki męskie na każdą kieszeń.

zegarek męski
Author: Yuri Samoilov
Source: http://www.flickr.com
Wybór zegarka męskiego to najlepszy pomysł na upominek dla panów. Niby prosta rzecz, niemniej w czasach wielkiej osiągalności owych akcesoriów, nie jest to bardzo łatwa kwestia. Przy ich zakupie pierwszym ograniczeniem, z którym można mieć styczność jest niewątpliwie cena.

Futerał komórkowy jako ponadczasowy gadżet

Porcelanowy kubek termiczny
Author: Sagaform
Source: Sagaform
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez komunikacji na tak wysokim poziomie. Człowiek łatwo przyzwyczaja się do dobrego, więc powrót to przeszłości byłby pod tym względem niewyobrażalny.


Dzisiaj sam fakt, że każdy ma przynajmniej jeden telefon na pewno nikogo już nie szokuje.

Nowoczesne drony, dzięki jakim można zrobić dużo skomplikowanych czynności

lecący dron
Author: Dave Lauretti
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne drony, dzięki którym da się wykonywać wiele trudnych rzeczy to te, które będą pochodzić od w największym stopniu uznanych na rynku dystrybutorów. Dzięki nim każda bez wyjątku czynność będzie doskonale wykonana. To sprawi, że nie będzie potrzeby się przejmować, że coś będzie zrobione nieprawidłowo.

Jak działa i czym się trudni sklep foto, a także dlaczego należy zakupić sprzęt firmy Sigma, by mieć sprzęt na lata?

xperia
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Na rynku nie brak jest propozycji jakimi dysponuje sklep fotograficzny z długoletnią tradycją. Od samego zarania spora ilość z takich przedsiębiorców nastawionych jest na wyspecjalizowany sprzęt fotograficzny, który w jednym miejscu stałby się dostępny dla każdego.


Niektóre ze sklepów rozpoczynały od zupełnie małej działalności – przede wszystkim ze sprzętem używanym, ale sława i stały rozwój fotografii nakłoniły niejeden z nich do przeprowadzki do większego lokalu tak, by stworzyć sklep zaopatrzony w lustrzanki, obiektywy oraz ogromną ilość gadżetów fotograficznych.