Następny rok, rokiem linuxa

system

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas kupna drona?

notebook apple
Author: Vincent Brown
Source: http://www.flickr.com
Drony to elektroniczne zabawki, jakie uzyskały ogromną popularność na [przełomie kilku ostatnich lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest z całą pewnością wzrost dostępności tych urządzeń ale również i fakt, że ludzie odkryli szerokie zastosowanie dronów, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę lecz również i o pracę.

Automatyzacja testów pozwoli skracać okres sprawdzania

zabawa
Author: VipdOut
Source: http://www.flickr.com
Należy szukać takich rozwiązań, które spowodują, że będziemy mogli popracować prędzej i bardziej wydajnie. Jeżeli mogą nam w tym wszystkim dopomóc różnego rodzaju programy, to powinniśmy z nich jak najwięcej wykorzystywać.


Czy mieliśmy możliwość zobaczyć jak funkcjonują systemy ecm?


Trzeba powiedzieć, że oferowane będą nam różnorakiego rodzaju programy, przez co możemy lepiej zarządzać naszą firmą.

Chcesz uchwycić swe fizyczne wyczyny? Użyj dobrego urządzenia - poczytaj, jakiego!

kamery sportowe
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie obrazujemy i kamerujemy nieomal wszystko. Jednym z zazwyczaj utrwalanych motywów są sukcesy sprawnościowe. Im bardziej widowiskowe, tym lepiej, rzecz jasna. Ma to oczywiście swoje lepsze i gorsze strony.

Wpływ informatyzacji na rozwój firm

komputery
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com
Informatyzacja objęła szereg obszarów naszego życia. To znacząca pomoc każdego dnia, łatwość komunikacji (np. za pomocą nowoczesnych telefonów i urządzeń), ale chyba największą rewolucję informatyzacja przyniosła w przedsiębiorstwach. W poniższym tekście poruszymy to zagadnienie. Duże firmy, przykładowo te produkcyjne przez wiele, wiele lat miały problem dobrego zarządzania produkcją. Kilkadziesiąt pracowników w hali produkcyjnej, a także kolejne wspomagające proces produkowania wymagały ciągłego zarządzania.

Jakiego rodzaju zdjęcia można by tworzyć za pomocą profesjonalnego teleobiektywu sigma 1750?

Projektor NEC z serii PA
Author: NEC
Source: NEC
Nie trzeba być profesjonalistą, aby zechcieć móc używać sprzętu, którego używają codziennie zawodowcy. Przecież jeśli chcemy przykładowo stać się fachowym fotografem, powinniśmy przykładowo wystawić nasze fotografie na jakiejkolwiek wystawie a do takiego celu nie starczy tylko zakupić aparat Zorka pięć i wykonać kilka ujęć.


Żeby móc zostać niezłym fotografem, należy mieć właściwe predyspozycje oraz naturalnie być we właściwym okresie w odpowiednim miejscu.

Co to są obiektywy, jak są one skonstruowane i czy też wystarczą do robienia pięknych fotografii?

Pomiar wilgotności desek
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Dosko
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Są ludzie, jacy potrafią wstać wcześnie rankiem tylko po to, żeby zrobić kilka fotografii. Jednak nie robią tego z przymusu, a chyba z pasji, pragną bowiem zachować jakąś śliczną chwilę.

Czyszczenie pralki, kupno odpowiedniego pilota to na pewno obowiązki pana domu!

Hanna Zdanowska
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
W sporej części domów to mężczyzna trudni się zakupem i konserwacją urządzeń RTV i AGD. Nie ma w tym nic dziwnego, bo nikt nagle nie zacznie wymagać od dziewczyny tego, aby wiedziała z czego składa się pralka czy jaki pilot do TV teraz jest najlepszy.

Mały obiektyw o szerokim kącie widzenia

Instalacja elektryczna
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Który obiektyw dołączyć do własnego aparatu fotograficznego?


Poszukując na rynku właściwego obiektu, który będzie zapewne tylko uzupełnieniem do naszego aparatu, mamy wielki wybór. Jeśli zamierzamy jednak dobrać obiektyw, który okaże się doskonałym urządzeniem do wykonywania odpowiednich fotografii, można wybrać coś w lepszej cenie.