Następny rok, rokiem linuxa

RAM

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Ile zarabiają w Polsce tacy specjaliści jak programiści?

Biała Nokia Lumia 800
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
ProgRAMiści w Polsce mogą zarobić naprawdę wiele. Ich przeciętna pensja może wynieść czasami 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika ze stworzonego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału bieżącego roku.

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas kupna drona?

notebook apple
Author: Vincent Brown
Source: http://www.flickr.com
Drony to gadżety, które zyskały naprawdę dużą popularność na przestrzeni ostatnich lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest z całą pewnością łatwiejsza dostępność takich urządzeń lecz także i to, że ludzie odkryli bardzo duży zakres zastosowania dronów, zarówno jeśli chodzi o kwestie szeroko pojętej rozrywki lecz również i o pracę.

Współczesne notebooki marki Acer - na jakie warto skierować atencję?

firma - akt
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie komputer jest jednym ze urządzeń, jakie akompaniują ludziom na co dzień. Zarówno w życiu codziennym, jak i profesjonalnym stanowią one istotny element pozwalający na sprawne robienie rozlicznych zadań.

Jak nabyć aparat profesjonalny?

obiektywy szerokokątne
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
W kupnie sprzętu cyfrowego powinniśmy się wykazać daleko idącym zdrowym rozsądkiem, ażeby funkcje nam nie przydatne, nie przyćmiły przyjemności z wykonywania fotografii.


Kwestia robi się jeszcze bardzie trudna, kiedy weźmiemy pod uwagę, iż jedni fabrykanci mogą mieć w swych aparatach świetną optykę (przesądzającą o jakości obrazu), ale słabsze przetworniki obrazu (w konsekwencji zniekształcające rezultat końcowy), lub dobra ergonomię, ale gorsze obrazowe parametry.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby aktualnie populacja ludzka, gdyby nie tak wszechstronnie stosowane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, że współczesny smartfon ma większą moc obliczeniową niż wszystkie komputery w centrum dowodzenia NASA w dniach początkowych lotów na Księżyc?


Dziś te laptopy są dokładnie wszędzie i w wielkim stopniu ułatwiają nam powszednie życie.

Kupno telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Przy aktualnym poziomie zaawansowania technologii nie zaskakuje nas fakt, że coraz więcej osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w ręce telefon. Zwłaszcza, iż teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną spódnicę.

Jak można się zabrać za zakupy zestawu do fotografii, jaką rolę będą w nim spełniać obiektywy.

Grillowe rewolucje
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Obecnie zakup cyfrowego aparatu nie stanowi żadnego problemu. Sklepy pełne są zarówno prostych, niewielkich kompaktów, jak też profesjonalnych lustrzanek. Oba te rodzaje aparatów mają swoje zalety i wady. Kompakty, zwłaszcza te mocno zaawansowane, mają na wyposażeniu zoom optyczny, dzięki któremu można robić zdjęcia i z bliska i z daleka.

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałaś się w przeszłości, jak działają olbrzymie sieci zajmujące się handlem? Często są one złożone z setek jeśli nie tysięcy różnorodnych sklepów, w których ponadto często powinien być bardzo podobny towar.

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest bardzo korzystna

Japonia
Korzystamy z różnych urządzeń, które proponują nam coraz więcej korzystnych funkcji. Jednak by to wszystko mogło prawidłowo działać, to potrzebne są różnorakie testy sprawdzające konkretne progRAMy, a to sprawia, że niezbędni okazują się być ludzie, którzy takie testy będą umieli przeprowadzić.


Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest niesamowicie dokładna


Powinniśmy sobie wydawać kwestię z tego, że wszystkie programy, zanim zostaną przekazane do zastosowania muszą okazać się być dobrze sprawdzone.

Każde gospodarstwo domowe bywa doskonale wyposażone w konieczne do prawidłowego funkcjonowania sprzęty

agd
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie mają obowiązek usprawnić nam wszelakie czynności domowe, czyniąc je nie jedynie łatwiejszymi, lecz także milszymi.


Nie odnajdziemy w teraźniejszym czasie najprawdopodobniej domu, niewyposażonego obficie we właściwy sprzęt agd.

Czy interesuje nas testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystujemy z różnych przedmiotów oraz aplikacji, a pragniemy mieć świadomość, że będą one funkcjonowały tak jak powinny. Dlatego właśnie wszystko muszą okazać się być uważnie sprawdzone oraz poddawane właściwym testom.


W jaki sposób przebiega testowanie aplikacji mobilnych?


Powinno się zaznaczyć, że różnorakiego rodzaju programy oraz aplikacje przygotowane na telefony oraz tablety, muszą okazać się być na początku przetestowane, nim trafią do klientów.

W jakiej sytuacji przydatna jest tzw. konwergencja różnych technologii?

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, jak określa się budynek lub pokój, w którym mieści się sprzęt służący do przechowywania działającej infrastruktury komputerowej, zatem komputerów, urządzeń typu storage oraz infrastruktury sieciowej?

Jakiego rodzaju fotografie można zrobić przy pomocy profesjonalnego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Ludzie mają chęć do uwiecznienia różnych ważnych momentów w swoim życiu już od mnóstwa lat. Każdy tego typu moment można by upamiętnić przy pomocy różnorodnego typu aparatów fotograficznych.