Następny rok, rokiem linuxa

RAM

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałaś się kiedyś, w jaki sposób funkcjonują olbrzymie sieci handlowe? Wielokrotnie są one złożone z setek jeśli nie tysięcy różnych sklepów, w jakich do tego zazwyczaj powinien być taki sam towar.

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas kupna drona?

notebook apple
Author: Vincent Brown
Source: http://www.flickr.com
Drony to elektroniczne zabawki, które zyskały naprawdę dużą popularność na [przełomie kilku ostatnich lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest z całą pewnością łatwiejsza dostępność tych urządzeń lecz także i fakt, iż ludzie odkryli bardzo duży zakres zastosowania dronów, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę ale i o pracę.

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest bardzo korzystna

Japonia
Wykorzystujemy z różnych urządzeń, które oferują nam coraz więcej korzystnych funkcji. Jednakże żeby to wszystko miało szansę prawidłowo funkcjonować, to potrzebne będą przeróżne testy sprawdzające konkretne progRAMy, a to powoduje, że potrzebni okazują się być ludzie, którzy takie testy będą umieli wykonać.


Automatyzacja testów aplikacji mobilnych pozwala zaoszczędzić wiele czasu


Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że wszystkie programy, zanim zostaną przekazane do użytku muszą być odpowiednio sprawdzone.

Czy interesuje nas testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Source: http://www.flickr.com
Korzystamy z różnych rzeczy i aplikacji, a chcemy posiadać gwarancję, że będą one działały tak jak potrzeba. Przez to właśnie wszystko powinny być dokładnie przetestowane i poddane odpowiednim testom.


W jaki sposób odbywa się testowanie aplikacji mobilnych?


Warto zaznaczyć, że różnorakiego rodzaju programy i aplikacje stworzone na telefony i tablety, muszą być na początku sprawdzone, zanim trafią do klientów.

Współczesne notebooki marki Acer - na jakie warto skierować atencję?

firma - akt
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie komputer jest jednym ze przyrządów, jakie towarzyszą ludziom każdego dnia. Zarówno w życiu codziennym, jak i profesjonalnym tworzą one zasadniczy element pozwalający na sprawne wykonywanie przeróżnych zadań.

Jakiego rodzaju fotografie można zrobić przy pomocy profesjonalnego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Ludzie mają chęć do uwiecznienia różnych ważnych momentów w swoim życiu już od mnóstwa lat. Każdy tego typu moment można by upamiętnić przy pomocy różnorodnego typu aparatów fotograficznych.

Jak można się zabrać za zakupy zestawu do fotografii, jaką rolę będą w nim spełniać obiektywy.

Grillowe rewolucje
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Aktualnie zakup aparatu cyfrowego nie jest żadnym problemem. Sklepy są pełne zarówno prostych, niewielkich kompaktów, jak też profesjonalnych lustrzanek. Obie te grupy urządzeń mają swoje wady i zalety. Kompakty, zwłaszcza te bardziej zaawansowane, mają na wyposażeniu optyczny zoom, dzięki któremu można wykonywać fotografie i z daleka i z bliska.

Jak nabyć aparat profesjonalny?

obiektywy szerokokątne
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
W zakupie aparatu cyfrowego powinniśmy się wykazać daleko idącym zdrowym rozsądkiem, aby funkcje nam mało przydatne, nie przyćmiły radości z wykonywania fotografii.


Rzecz robi się jeszcze bardzie zawiła, gdy weźmiemy pod uwagę, iż jedni wytwórcy mogą mieć w swoich aparatach doskonałą optykę (przesądzającą o jakości obrazu), ale słabsze przetwornice obrazu (w rezultacie psujące wynik końcowy), albo dobra ergonomię, ale gorsze obrazowe parametry.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
W jakim miejscu byłaby aktualnie ludzkość, gdyby nie tak wszechstronnie stosowane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Przykładowo czy pamiętasz, że dzisiejszy smartfon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszelakie komputery w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dzisiaj te komputery okazują się być dokładnie wszędzie i w olbrzymim szczeblu ułatwiają nam codzienne bytowanie.

W jakiej sytuacji przydatna jest tzw. konwergencja różnych technologii?

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, jak nazywa się budynek albo pomieszczenie, w którym znajduje się sprzęt wykorzystywany do przechowywania funkcjonującej infrastruktury komputerowej, zatem serwerów, sprzętów typu storage oraz infrastruktury sieciowej?

Każde gospodarstwo domowe bywa doskonale wyposażone w konieczne do prawidłowego funkcjonowania sprzęty

agd
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie mają za zadanie usprawnić nam wszelkie prace domowe, czyniąc je nie jedynie łatwiejszymi, lecz również milszymi.


Nie odnajdziemy obecnie najprawdopodobniej domu, niewyposażonego bogato w odpowiedni sprzęt agd.