Następny rok, rokiem linuxa

RAM

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak działają wielkie sieci handlowe? Wielokrotnie są one złożone z dziesiątek jeśli nie setek różnych sklepów, w których ponadto zazwyczaj powinien być bardzo podobny towar.

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas kupna drona?

notebook apple
Author: Vincent Brown
Source: http://www.flickr.com
Drony to elektroniczne zabawki, które zyskały naprawdę dużą popularność na [przełomie kilku ostatnich lat. Źródłem takiej sytuacji jest z całą pewnością wzrost dostępności takich urządzeń lecz także i to, iż ludzie odkryli szerokie zastosowanie dronów, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę lecz również i o pracę.

Ile zarabiają w Polsce tacy specjaliści jak programiści?

Biała Nokia Lumia 800
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
ProgRAMiści w Polsce są w stanie zarabiać rzeczywiście wiele. Ich przeciętna pensja może wynieść czasem 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału aktualnego roku.

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest bardzo korzystna

Japonia
Korzystamy z różnych urządzeń, które proponują nam coraz więcej korzystnych funkcji. Jednak by to wszystko mogło prawidłowo działać, to potrzebne są różnorakie testy sprawdzające konkretne progRAMy, a to sprawia, że niezbędni okazują się być ludzie, którzy takie testy będą umieli przeprowadzić.


Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest niesamowicie dokładna


Powinniśmy sobie wydawać kwestię z tego, że wszystkie programy, zanim zostaną przekazane do zastosowania muszą okazać się być dobrze sprawdzone.

Kupno telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Przy obecnym poziomie rozwinięcia technologii nie zaskakuje nikogo fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w ręce telefon. Zwłaszcza, że teraz są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną sukienkę.

Jak można się zabrać za zakupy zestawu do fotografii, jaką rolę będą w nim spełniać obiektywy.

Grillowe rewolucje
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Aktualnie zakup aparatu cyfrowego nie jest żadnym problemem. Sklepy pełne są zarówno niedużych, prostych kompaktów, jak również zaawansowanych lustrzanek. Obie te grupy aparatów mają swoje zalety i wady. Kompakty, szczególnie te bardziej zaawansowane, są wyposażone w zoom optyczny, dzięki jakiemu można wykonywać zdjęcia i z daleka i z bliska.

Współczesne notebooki marki Acer - na jakie warto skierować atencję?

firma - akt
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach komputer jest jednym ze urządzeń, które asystują ludziom na co dzień. Tak samo w życiu codziennym, jak i zawodowym stanowią one zasadniczy aspekt pozwalający na sprawne robienie najróżniejszych zadań.

Każde gospodarstwo domowe bywa doskonale wyposażone w konieczne do prawidłowego funkcjonowania sprzęty

agd
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie mają obowiązek usprawnić nam wszelakie czynności domowe, czyniąc je nie jedynie łatwiejszymi, lecz także milszymi.


Nie odnajdziemy w teraźniejszym czasie najprawdopodobniej domu, niewyposażonego obficie we właściwy sprzęt agd.

Czy interesuje nas testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystujemy z różnych przedmiotów oraz aplikacji, a pragniemy mieć świadomość, że będą one funkcjonowały tak jak powinny. Dlatego właśnie wszystko muszą okazać się być uważnie sprawdzone oraz poddawane właściwym testom.


W jaki sposób przebiega testowanie aplikacji mobilnych?


Powinno się zaznaczyć, że różnorakiego rodzaju programy oraz aplikacje przygotowane na telefony oraz tablety, muszą okazać się być na początku przetestowane, nim trafią do klientów.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby aktualnie ludzkość, żeby nie tak szeroko stosowane dzisiaj komputery? Okazują się być one coraz mniejsze i coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, że współczesny telefon ma bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w dniach pierwszych lotów na Księżyc?


Dziś te komputery są dosłownie w każdym miejscu i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.

W jakiej sytuacji przydatna jest tzw. konwergencja różnych technologii?

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, jak określa się budynek lub pokój, w którym mieści się sprzęt służący do przechowywania działającej infrastruktury komputerowej, zatem komputerów, urządzeń typu storage oraz infrastruktury sieciowej?

Jak nabyć aparat profesjonalny?

obiektywy szerokokątne
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
W kupnie sprzętu cyfrowego powinniśmy się wykazać daleko idącym zdrowym rozsądkiem, aby funkcje nam mało przydatne, nie przyćmiły zadowolenia z robienia fotografii.


Rzecz robi się jeszcze bardzie trudna, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż jedni fabrykanci mogą mieć w swoich aparatach świetną optykę (decydującą o jakości obrazu), lecz słabsze przetwornice obrazu (w efekcie zniekształcające efekt końcowy), bądź dobra ergonomię, ale gorsze paRAMetry obrazowe.

Jakiego rodzaju fotografie można zrobić przy pomocy profesjonalnego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Ludzie mają chęć do uwiecznienia różnych ważnych momentów w swoim życiu już od mnóstwa lat. Każdy tego typu moment można by upamiętnić przy pomocy różnorodnego typu aparatów fotograficznych.