Następny rok, rokiem linuxa

RAM

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakiego rodzaju fotografie można zrobić przy pomocy profesjonalnego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Ludzie mają chęć do uwiecznienia różnych ważnych momentów w swoim życiu już od mnóstwa lat. Każdy tego typu moment można by upamiętnić przy pomocy różnorodnego typu aparatów fotograficznych.

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałaś się w przeszłości, jak funkcjonują olbrzymie sieci handlowe? Często są one złożone z dziesiątek jeśli nie setek różnorodnych sklepów, w jakich do tego zazwyczaj musi być taki sam towar.

Jak można się zabrać za zakupy zestawu do fotografii, jaką rolę będą w nim spełniać obiektywy.

Grillowe rewolucje
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Aktualnie zakup aparatu cyfrowego nie jest żadnym problemem. Sklepy są pełne zarówno prostych, niewielkich kompaktów, jak też profesjonalnych lustrzanek. Obie te grupy urządzeń mają swoje wady i zalety. Kompakty, zwłaszcza te bardziej zaawansowane, mają na wyposażeniu optyczny zoom, dzięki któremu można wykonywać fotografie i z daleka i z bliska.

Jak nabyć aparat profesjonalny?

obiektywy szerokokątne
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
W zakupie aparatu cyfrowego powinniśmy się wykazać daleko idącym zdrowym rozsądkiem, aby funkcje nam mało przydatne, nie przyćmiły radości z wykonywania fotografii.


Rzecz robi się jeszcze bardzie zawiła, gdy weźmiemy pod uwagę, iż jedni wytwórcy mogą mieć w swoich aparatach doskonałą optykę (przesądzającą o jakości obrazu), ale słabsze przetwornice obrazu (w rezultacie psujące wynik końcowy), albo dobra ergonomię, ale gorsze obrazowe parametry.

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas kupna drona?

notebook apple
Author: Vincent Brown
Source: http://www.flickr.com
Drony to elektroniczne zabawki, jakie uzyskały ogromną popularność na [przełomie kilku ostatnich lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest z całą pewnością wzrost dostępności tych urządzeń ale również i fakt, że ludzie odkryli szerokie zastosowanie dronów, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę lecz również i o pracę.

Czy interesuje nas testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystujemy z przeróżnych przedmiotów i progRAMów, a chcemy mieć świadomość, że będą one funkcjonowały tak jak powinny. Dlatego właśnie wszystko muszą być uważnie sprawdzone oraz poddane właściwym testom.


W jaki sposób przebiega testowanie aplikacji mobilnych?


Należy zaznaczyć, że różnego typu programy oraz aplikacje stworzone na telefony oraz tablety, powinny być najpierw sprawdzone, nim dotrą do kontrahentów.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
W jakim miejscu byłaby aktualnie ludzkość, gdyby nie tak wszechstronnie stosowane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Przykładowo czy pamiętasz, że dzisiejszy smartfon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszelakie komputery w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dzisiaj te komputery okazują się być dokładnie wszędzie i w olbrzymim szczeblu ułatwiają nam codzienne bytowanie.

W jakiej sytuacji przydatna jest tzw. konwergencja różnych technologii?

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, jak nazywa się budynek albo pomieszczenie, w którym znajduje się sprzęt wykorzystywany do przechowywania funkcjonującej infrastruktury komputerowej, zatem serwerów, sprzętów typu storage oraz infrastruktury sieciowej?

Współczesne notebooki marki Acer - na jakie warto skierować atencję?

firma - akt
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Obecnie komputer jest jednym ze przyrządów, które asystują ludziom codziennie. Tak samo w życiu powszednim, jak i profesjonalnym tworzą one zasadniczy szczegół pozwalający na sprawne wykonywanie rozlicznych zadań.

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest bardzo korzystna

Japonia
Wykorzystujemy z różnych sprzętów, które oferują nam coraz więcej korzystnych funkcji. Mimo wszystko aby to wszystko miało szansę prawidłowo działać, to potrzebne okazują się być różne testy przeglądające konkretne progRAMy, a to spowoduje, że konieczni będą ludzie, którzy takie testy będą umieli wykonać.


Automatyzacja testów aplikacji mobilnych pozwala oszczędzić dużo czasu


Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że wszelkie programy, nim będą przekazane do zastosowania muszą okazać się być dobrze przetestowane.

Każde gospodarstwo domowe bywa doskonale wyposażone w konieczne do prawidłowego funkcjonowania sprzęty

agd
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie mają za zadanie usprawnić nam wszelkie prace domowe, czyniąc je nie jedynie łatwiejszymi, lecz również milszymi.


Nie odnajdziemy obecnie najprawdopodobniej domu, niewyposażonego bogato w odpowiedni sprzęt agd.