Następny rok, rokiem linuxa

gra

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Najlepszy smartfon

praca w biurze
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Kupując telefon komórkowy, trzeba być dosyć wybrednym. W końcu będzie ci on towarzyszył w niezwykle wielu wypadkach: przy pstrykaniu zdjęć, graniu, korzystaniu ze społecznościowych serwisów, pisaniu smsów a także maili.

Który telefon dla nestora? – Na co zwracać uwagę, co nabyć, parę rad

tania komórka
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe dla nestorów nie powinny, być przeładowane funkcjami z topowych smartfonów, gdyż są najzwyczajniej w świecie zbędne. Senior nie tylko nie będzie odczuwać potrzeby ich zastosowania, ale też znamiennie mogą skomplikować mu obsługę Urządzenia.

Znaczące podzespoły urządzeń multimedialnych - na co adresować uwagę?

części do samochodów
Author: Carol VanHook
Source: http://www.flickr.com
Nabywając różnego rodzaju sprzęty komputerowe kierujemy niezmiernie dużą uwagę na pojedyncze elementy i podzespoły. Są to elementy, które wywierają niezmierzony wpływ na działanie całego sprzętu, stąd faktycznie należy dobrze przeglądnąć ich specyfikację.

Testowanie aplikacji iOS to interesujące zlecenie

Kolorowe słuchawki Sony
Author: Sony
Source: Sony
Coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju aplikacji, które możemy zainstalować w naszym telefonie. Jedne powinny posłużyć fajnej zabawie, inne powinny dopomagać nam w niebezpiecznych sytuacjach, przez to tak istotne będzie to, żeby jak najlepiej funkcjonowały.


Czy wiemy, że jest robiona automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Różnego typu aplikacje, zanim dotrą do użytkowników powinny okazać się być przejrzane pod kątem tego, czy funkcjonują rzeczywiście tak jak powinny.

Ciekawe gry na Playstation Network

gra
Source: http://www.morguefile.com/
Spora ilość graczy niewątpliwie zastanawiało się jeszcze kilkanaście lat temu, lub można w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą multiplayer. Teraz już od grupy lat jest prosto możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która darmowo umożliwia nie jedynie grę na konsoli przez sieć, lecz także różnorodne interesujące możliwości – chociażby swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a też takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się przede wszystkim gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat lub odpowiednią pocztę jest znacznie uproszczony.

Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - wspaniały sposób na to żeby puścić wodze fantazji i dać wyraz swojej indywidualności

Samsung
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, ale również całą naszą rzeczywistość. Stały się powszechnym rozwiązaniem.


Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka.

Jakiego rodzaju zdjęcia można by tworzyć za pomocą profesjonalnego teleobiektywu sigma 1750?

Projektor NEC z serii PA
Author: NEC
Source: NEC
Nie trzeba być profesjonalistą, aby zechcieć móc używać sprzętu, którego używają codziennie zawodowcy. Przecież jeśli chcemy przykładowo stać się fachowym fotografem, powinniśmy przykładowo wystawić nasze fotografie na jakiejkolwiek wystawie a do takiego celu nie starczy tylko zakupić aparat Zorka pięć i wykonać kilka ujęć.


Żeby móc zostać niezłym fotografem, należy mieć właściwe predyspozycje oraz naturalnie być we właściwym okresie w odpowiednim miejscu.

Produkcja filmowa musi okazać się być odpowiednio przemyślana

systemy
Author: Sony
Source: Sony
Im lepiej trafimy do wyobraźni klientów, tym większa będzie nadzieja, że uda ich się zainteresować naszymi materiałami. Przez to warto pomyśleć, czy w naszym przypadku najlepszy nie będzie film, na którym będziemy mieli możliwość znacznie więcej ukazać.


Czy zaznaczymy w jaki sposób działa agencja filmowa Katowice z chęcią nam to ukażą


Jeśli chcemy pokazać swoje materiały pod różnym kątem, a też wskazać ich działanie, to musimy nagrać odpowiednio przygotowany film.

Co to są obiektywy, jak są one skonstruowane i czy też wystarczą do robienia pięknych fotografii?

Pomiar wilgotności desek
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Dosko
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Są ludzie, jacy potrafią wstać wcześnie rankiem tylko po to, żeby zrobić kilka fotografii. Jednak nie robią tego z przymusu, a chyba z pasji, pragną bowiem zachować jakąś śliczną chwilę.

Najciekawsze propozycje na to, aby zmienić design swojego telefonu

Apple
Author: Matthew Hine
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas zgodzi się z tezą, że współcześnie telefon komórkowy odgrywa rolę specyficznej wizytówki niejednego człowieka. Co się z tym wiąże, nic dziwnego, że dość sporo osób przykłada znaczną wagę do jego estetyki.

Jak działa i czym się trudni sklep foto, a także dlaczego należy zakupić sprzęt firmy Sigma, by mieć sprzęt na lata?

xperia
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Na rynku nie brak jest propozycji jakimi dysponuje sklep fotograficzny z długoletnią tradycją. Od samego zarania spora ilość z takich przedsiębiorców nastawionych jest na wyspecjalizowany sprzęt fotograficzny, który w jednym miejscu stałby się dostępny dla każdego.


Niektóre ze sklepów rozpoczynały od zupełnie małej działalności – przede wszystkim ze sprzętem używanym, ale sława i stały rozwój fotografii nakłoniły niejeden z nich do przeprowadzki do większego lokalu tak, by stworzyć sklep zaopatrzony w lustrzanki, obiektywy oraz ogromną ilość gadżetów fotograficznych.