Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe gry na Playstation Network

Znaczna ilość graczy na pewno rozważało zaledwie kilkanaście lat temu, czy da się w nietrudny sposób połączyć zalety gry na playstation z grą wieloosobową. Obecnie już od kilku lat jest łatwo osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo pozwala nie jedynie grę na konsoli poprzez sieć, lecz także inne ciekawe możliwości – choćby swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a również takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się przeważnie gra – dzięki temu kontakt z nimi przez czat czy odpowiednią pocztę jest dużo ułatwiony.
gra
Author: Veracomp
Source: Veracomp
W dwudziestym pierwszym wieku ogrom gier jest dostosowanych właśnie na Playstation i na Playstation Network – według dyrektora uznanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród użytkowników Playstation 3 aż 8 właścicieli na 10 posiada konto na Playstation Network, co nie mogło przejść bez echa dla twórców oraz dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest całkowicie dostępna na Playstation. Wielbiciele Skyrima na pewno się nie zawiodą na nowej wersji gry The Elder Scrolls.Jest to typowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez wielu użytkowników oraz ułatwiająca im wzajemną interakcję.

Jeśli zaabsorbował Cię ten artykuł, kliknij bez wahania tutaj, ponieważ świetna witryna (www.pkrajewski.pl/) z pewnością także jest warta Twojego zainteresowania.

The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąc lat przed wydarzeniami w szeroko znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na umowie między rodem Thern a nekromantą Mannimarkiem, który jest w zmowie z potężnym demonem pragnącym całego świata tylko dla siebie. Oczywiście jest to zaledwie uwertura dalszych wydarzeń.


playstation
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Najciekawszą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej wielka rozmaitość. Świat jest znacznie bardziej rozbudowany niż Skyrim, oprócz tego gracz oprócz specjalizacji może dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego przy tym było mało – jednej z organizacji szukających jednostek o danych umiejętnościach (złodziejskich, czarodziejskich lub bojowych). Z oczywistych względów każdy z tych wyborów o wiele ma wpływ na losy postaci. Wysoce niebagatelne są też wydarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak urozmaicenia nie można narzekać.

Walki są wciągające, doskonałe w obsłudze jak również dynamiczne – potrzebne jest silne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Zwolennicy realizmu także docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji udźwiękowionej, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od ogromnej ilości lat, a, także chociaż nie należy do gier bardzo tanich, jej cena jest tego na pewno warta – wysiłek włożony w rozrywkę i stronę audiowizualną jest godny uwagi. Posiada mocno dużo wątków pobocznych, jak również według niektórych osób można grać w tę grę poprzez całe lata.