Następny rok, rokiem linuxa

poczta

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakimi obowiązkami zajmuje się zakład tłumaczeń

tłumacz
Author: Social Fresh
Source: http://www.flickr.com
Coraz to nagminniej spotkać można się z ofertami biura tłumaczeń. Nikogo nie powinno to zdumiewać, bowiem świat staje się coraz to bardziej multi kulturowy, ludzie wyruszają do obcych krajów, obcokrajowcy osiedlają nasze ziemie – wszystko to powoduje, iż coraz częściej mamy kontakt z językiem obcym, z jakim nie zawsze jesteśmy zapoznani. Jeżeli jednak będziemy potrzebowali zaczerpnąć wsparcia fachowców, zawsze możemy udać się do biura tłumaczeń.

Ciekawe gry na Playstation Network

gra
Source: http://www.morguefile.com/
Wielu graczy z pewnością zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, czy da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą multiplayer. Obecnie już od kilku lat jest łatwo osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która za darmo umożliwia nie tylko grę na konsoli przez sieć, lecz również inne interesujące możliwości – chociażby swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne kupowanie gier na konsolę, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się głównie gra – dzięki temu kontakt z nimi przez chat czy specjalną pocztę jest znacznie ułatwiony.