Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Filmowanie z powietrza przeróżnych obiektów

Filmowanie dronem wywołuje uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na filmowany, bądź fotografowany cel.


Wybierając ten model pamiątki każdy posiada gwarancję cudownych ujęć, jakie będą doskonałą pamiątką na wiele lat.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung


Drony z kamerą umożliwiają nagrywać cudowne widoki, oraz wykonywać fotografie w powietrza w trakcie lotu. Wystarczy przycisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu, żeby wykonać fotografię, albo uruchomić nagrywanie filmów. Funkcja poglądu na żywo pozwala obserwować na żywo obraz, jaki aktualnie obserwuje kamera w dronie. Opóźnienia w przekazie są bardzo znikome i nieomal niezauważalne dla ludzkiego oka.


Pamięci flash S550
Author: EMTEC
Source: EMTEC


Filmowanie z powietrza różnych przedmiotów, zdarzeń, czy uroczystości cieszy się współcześnie coraz to wyższą popularnością. Polega to ogólnie rzecz określając, na nagrywaniu filmów z innej, bardziej ciekawiącej perspektywy.

Intrygujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie mini kamery, który w tamtym miejscu odnajdziesz, również jest coś wartościowego.

Włączają one zaledwie tereny poza większymi miejscowościami, z dala od lotnisk, nie znajdujące się w wojskowych regionach powietrznych i nie leżące na obrębach parków narodowych i rezerwatów, także znajdujące się poza regionami, których użytkowanie dostosowują szczególne przepisy. Na filmowanie z powietrza w terenie miasta należy mieć właściwe pozwolenia. Nie ma znaczenia czy postać obsługująca drona jest amatorem, czy zawodowcem, również w jakim celu odbywa się lot.
Pasjonaci dronów muszą wiedzieć, że w Polsce lokalizacji w których można używać przestrzeń powietrzną do eksploatowania bez większych restrykcji nie jest wcale nazbyt wiele.