Następny rok, rokiem linuxa

Auto

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Właściwie dopasowane opony

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy z kierowców zdaje sobie sprawę, że będzie musiał trochę podłubać przy swym aucie. Niestety prawda jest raczej taka, że coraz mniej panów zna się na motoryzacji. Obecnie większość tylko kupuje coraz to bardziej wypasione bryki i jeździ do coraz to nowocześniejszych warsztatów samochodowych z każdą pierdołą. Niektórzy nie potrafią wymienić opony. A wiadomo, że z oponą można mieć problem w każdym momencie i trzeba sobie z tym poradzić.

Telefony dla staruszków

telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Obsługa nowoczesnego telefonu osobie starszej zwykle sprawia sporo problemów.


Małe klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych przez reumatyzm, a mały ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim znajduje.

Samoprzylepne folie reklamowe okazują się być bardzo wytrzymałe

folie reklamowe
Author: Wastfoll
Source: Wastfoll
Czym wyróżniają się folie samoprzylepne i w jaki sposób się je stosuje?

Mamy szansę korzystać z tradycyjnych i najczęściej stosowanych metod, ale dobrze będzie, jeżeli rozpoczniemy reklamować nasze usługi również w inny sposób. Mamy szansę do tego zastosować wóz, lub witrynę okienną naszej firmy, na których pojawią się specjalne naklejki powiadamiające o usługach, które proponujemy.

Testowanie aplikacji iOS to interesujące zlecenie

Kolorowe słuchawki Sony
Author: Sony
Source: Sony
Coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju aplikacji, które możemy zainstalować w naszym telefonie. Jedne powinny posłużyć fajnej zabawie, inne powinny dopomagać nam w niebezpiecznych sytuacjach, przez to tak istotne będzie to, żeby jak najlepiej funkcjonowały.


Czy wiemy, że jest robiona automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Różnego typu aplikacje, zanim dotrą do użytkowników powinny okazać się być przejrzane pod kątem tego, czy funkcjonują rzeczywiście tak jak powinny.

Trendy w oklejaniu wozów folią

biały samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie można przebierać nie tylko w setkach wzorów aut, każdy z innym przeznaczeniem, ale także wybierać pośród wielu kolorów lakieru. Wprawdzie przebierać można przede wszystkim pośród lakierów proponowanych odgórnie poprzez wytwórców samochodów, acz w ostatnich latach pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu pojazdu.

Jak wypada dbać o design swojego wozu?

samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Kupno wozu wiąże się z wielkim wydatkiem, nic więc dziwnego, że posiadacze samochodów starają się o jak najlepiej dbać. Aby porządnie troszczyć się o wóz musimy zwracać uwagę na jego biegłość, systematycznie wymieniać zużyte części, i także pamiętać o przeglądach. Kupując nowy, gustowny wóz z pewnością pragnęlibyśmy także, aby prezentował się on jak najlepiej przez jak najdłuższy czas, w związku z tym istotne jest też dbanie o jego wygląd - zewnętrzny oraz wewnętrzny.