Następny rok, rokiem linuxa

Auto

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak wypada dbać o design swojego wozu?

samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Zakupienie wozu wiąże się z sporym wydatkiem, nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze wozów starają się o jak najlepiej dbać. Aby porządnie dbać o wóz musimy zwracać uwagę na jego biegłość, regularnie wymieniać zużyte części, a także pamiętać o przeglądach. Kupując nowiutki, elegancki wóz na pewno chcielibyśmy także, aby przedstawiał się on jak najlepiej przez jak najdłuższy czas, toteż ważkie jest także dbanie o jego design - zewnętrzny i wewnętrzny.

Czy auto to autentycznie studnia bez dna? W jaki sposób da się zminimalizować koszty utrzymania pojazdu?

Gdy kupuje się auto, powinno się mieć też świadomość, że pewne elementy owego auta zużywają się szybciej lub później. Aby jednak uniknąć wysokim cenom naprawy auta w warsztacie samochodowym, warto postępować według zaleceń producentów, w zakresie wymieniania konkretnych elementów auta.

Samoprzylepne folie reklamowe okazują się być bardzo wytrzymałe

folie reklamowe
Author: Wastfoll
Source: Wastfoll
Czym są folie samoprzylepne i w jaki sposób się je wykorzystuje?

Możemy korzystać z normalnych i nierzadko wybieranych sposobów, lecz odpowiednio będzie, kiedy rozpoczniemy reklamować nasze usługi też w inny sposób. Możemy do tego wykorzystać pojazd, albo witrynę okienną naszego zakładu, na których zjawią się odpowiednie naklejki powiadamiające o usługach, które oferujemy.

Właściwie dopasowane opony

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy kierowca musi zdawać sobie sprawę, że będzie zmuszony trochę podłubać przy swoim samochodzie. Niestety rzeczywistość jest też taka, że coraz więcej mężczyzn nie zna się na samochodach. Obecnie większość tylko kupuje coraz to lepsze samochody i jeździ do bardzo nowoczesnych warsztatów samochodowych z każdą pierdołą. Niektórzy nie są w stanie zmienić opony. A wiadomo, że z oponą możemy mieć problem w każdym momencie i trzeba sobie z taką sytuacją poradzić.

Telefony dla staruszków

telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Obsługa współczesnego telefonu starszej osobie najczęściej sprawia sporo komplikacji.


Nieduże guziki nie pasują do niesprawnych palców zaatakowanych przez reumatyzm, natomiast mały wyświetlacz nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim odkrywa.

Co to jest indukcja oraz jakiego rodzaju są zalety płyt indukcyjnych?

rzut - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Indukcją nazywamy wprowadzenie w jakiś stan, czy też wzbudzenie wyznaczonego zjawiska. Efekt ten jest wykorzystywany w wielu gałęziach nauki, m.in. w psychologii, elektryce, biologii, socjologii czy matematyce.


W bieżącym życiu posiadamy okazję wykorzystywania tzw.

Testowanie aplikacji iOS to interesujące zlecenie

Kolorowe słuchawki Sony
Author: Sony
Source: Sony
Znacznie częściej wykorzystujemy z przeróżnego rodzaju aplikacji, które możemy włączyć w naszym telefonie. Jedne mają posłużyć ciekawej zabawie, inne powinny dopomagać nam w niebezpiecznych momentach, dlatego tak ważne jest to, żeby jak najlepiej funkcjonowały.


Czy powiemy, że jest robiona automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Różnorakiego rodzaju aplikacje, zanim dotrą do użytkowników powinny okazać się być sprawdzone pod względem tego, czy działają dokładnie tak jak należy.

Trendy w oklejaniu wozów folią

biały samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Obecnie możesz wybierać nie tylko w setkach modeli samochodów, każdy z innym przeznaczeniem, lecz także wybierać wśród wielu kolorów lakieru. Wprawdzie wybierać możemy przede wszystkim wśród lakierów oferowanych odgórnie przez wytwórców aut, lecz ostatnimi czasy pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu pojazdu.