Następny rok, rokiem linuxa

Auto

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Właściwie dopasowane opony

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy kierowca musi zdawać sobie sprawę, że będzie musiał trochę pomajstrować przy swoim samochodzie. Niestety rzeczywistość jest też taka, że coraz więcej mężczyzn nie zna się na samochodach. Dziś większość jedynie kupuje coraz to lepsze samochody i jeździ do bardzo nowoczesnych warsztatów samochodowych z byle pierdołą. Niektórzy nie potrafią wymienić opony. A wiadomo, że z oponą możemy mieć problem w każdym momencie i trzeba sobie z tym poradzić.

Trendy w oklejaniu wozów folią

biały samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie można przebierać nie tylko w setkach wzorów aut, każdy z innym przeznaczeniem, ale także wybierać pośród wielu kolorów lakieru. Wprawdzie przebierać można przede wszystkim pośród lakierów proponowanych odgórnie poprzez wytwórców samochodów, acz w ostatnich latach pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu pojazdu.

Samoprzylepne folie reklamowe okazują się być bardzo wytrzymałe

folie reklamowe
Author: Wastfoll
Source: Wastfoll
Czym są folie samoprzylepne i jak się je stosuje?

Możemy korzystać z tradycyjnych oraz najczęściej stosowanych sposobów, ale dobrze będzie, gdy rozpoczniemy reklamować nasze usługi też w odmienny sposób. Możemy do tego wykorzystać samochód, albo witrynę okienną naszej firmy, na których pojawią się specjalne naklejki informujące o usługach, które proponujemy.

Jak wypada dbać o design swojego wozu?

samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Kupno wozu wiąże się z wielkim wydatkiem, nic więc dziwnego, że posiadacze samochodów starają się o jak najlepiej dbać. Aby porządnie troszczyć się o wóz musimy zwracać uwagę na jego biegłość, systematycznie wymieniać zużyte części, i także pamiętać o przeglądach. Kupując nowy, gustowny wóz z pewnością pragnęlibyśmy także, aby prezentował się on jak najlepiej przez jak najdłuższy czas, w związku z tym istotne jest też dbanie o jego wygląd - zewnętrzny oraz wewnętrzny.

Telefony dla staruszków

telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Obsługa współczesnego telefonu osobie starszej przeważnie sprawia sporo kłopotów.


Nieduże guziki nie pasują do nieefektywnych palców zaatakowanych przez reumatyzm, natomiast nieduży wyświetlacz nie pozwala dostrzec tego, co się na nim odkrywa.

Testowanie aplikacji iOS to interesujące zlecenie

Kolorowe słuchawki Sony
Author: Sony
Source: Sony
Znacznie częściej korzystamy z przeróżnego rodzaju aplikacji, które możemy włączyć w swoim telefonie. Jedne powinny służyć ciekawej zabawie, inne mają pomagać nam w kryzysowych momentach, przez to tak istotne jest to, aby jak najlepiej funkcjonowały.


Czy zaznaczymy, że okazuje się być wykonana automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Różnorakiego typu aplikacje, nim dotrą do użytkowników muszą okazać się być sprawdzone pod kątem tego, czy funkcjonują dokładnie tak jak należy.