Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Prowadzenie sklepu w sieci to wielkie wyzwanie, ale też czysta zabawa

Wszyscy, którzy mają działalność handlową, wiedzą, że XXI wiek należy do internetu. Tam trzeba rozkręcać własny biznes, by utrzymać się na fali.


Tradycyjne rozumienie słowa sklep, odchodzi powoli do lamusa.
pamięć flash
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com


Pralka PTDE-136 marki Mastercook


sklep
Author: Per Åström
Source: http://www.flickr.com


Teraz prawie wszystko da się kupić w sieci. Wyjątek na pewno nadal stanowią piekarnie, gdyż nadal znaczna grupa Polaków lubi wyjść po świeże oraz jeszcze gorące bułeczki na śniadanie. Jednak z innymi produktami sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej. Pojęły to w końcu nawet wielkie hipermarkety, które oferują już dziś możliwość załatwienia zakupów online i później dostarcza je kierowca pod nasze drzwi. To rewelacyjna sprawa. Szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi i osób starszych. Jednak korzystają z takiej możliwości też ci, którzy dużo pracują lub po prostu nie cierpią stać w korkach. Również wszelkie inne dobra da się nabyć przez internet — na przykład buty, płyty oraz wycieczki zagraniczne. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Z tego powodu większość firm, które oferują rzeczy lub usługi, skupia się dzisiaj na zaistnieniu w sieci. Dopracowują swe strony internetowe i dbają o ich wysokie pozycjonowanie. Strona powinna być przyjemna dla oka oraz intuicyjna w użytkowaniu.
Sklep internetowy daje dzisiaj pewnie o wiele większe zyski aniżeli stacjonarny. Dlatego warto zatrudnić fachowca, który zaprojektuje nam fantastyczną stronę. Poza tym oczywiście musimy dołączyć możliwość płacenia kartą kredytową lub renowacja zdjęć PayPalem. To zwiększy naszą wiarygodność.