Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Zakup dobrego laptopa do pracy może okazać się trudny, ponieważ asortyment jest wielki

Trudno w obecnych czasach wyobrazić sobie, żeby ktokolwiek mógł i miał ochotę żyć bez komputera.


XXI wiek wydaje się być czasem totalnej cyfryzacji.
Plafon z kolekcji Flores firmy Technolux
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX


migawka - budynek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Sporo spraw załatwiamy online. Opłacamy rachunki, zamawiamy zakupy i chatujemy z bliskimi. Zapewne znaczny procent ludzi bez telefonu albo laptopa czuje się w dzisiejszych czasach niczym bez ręki. Przed dokonaniem zakupu, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie — do czego laptop jest nam potrzebny? Gdy ustalimy priorytety, to wybór stanie się prostszy. Są na przykład osoby, które są grafikami komputerowymi czy informatykami. Szukają oni z reguły mocnego procesora oraz baterii, która będzie długo działać. Inni używają komputera w delegacjach, więc chcą, aby nie był on ciężki. Są także ludzie, którzy są wierni wybranym markom i nic nie będzie w stanie zmienić ich decyzji. Laptopy bez problemu da się teraz zamówić przez internet.

Zaintrygowały Cię wiadomości podane w tym tekście? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (www.kwit.com.pl/bezpieczenstwo-it/) można przenieść się do bardziej skrupulatnych danych, które znajdują się w linku pod spodem.

Nie musimy się bać, że przyjedzie on pod wskazany adres uszkodzony. Dzisiaj są doprawdy fantastyczne sposoby pakowania. Ceny laptopów mogą być niesamowicie rozstrzelane. Możemy zamówić sprzęt już za kilkaset złotych i nie mając zbyt wielkich oczekiwań, powinniśmy być bardzo zadowoleni z naszego nowego nabytku. Można zamówić także laptop za kilkanaście tysięcy złotych. Będzie to wówczas świetna maszyna, która zazwyczaj służy ludziom do pracy.
Dla przeciętnego obywatela jest to niepotrzebny wydatek, ponieważ nie będzie on wykorzystywał wszystkich możliwości, które zapewnia tak drogi sprzęt. Do każdego nowego laptopa dodawana jest także gwarancja.