Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Handel online jest coraz bardziej modny we wszystkich krajach UE

Nie spotkamy pewnie na naszym kontynencie osoby, która nie kupiłaby chociaż raz w życiu czegoś online.


W obecnych czasach prawie każda firma, która proponuje przeróżne przedmioty w sprzedaży, prowadzi także sklep online.


Pecety dla graczy CyberPower Fang III
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Hanna Zdanowska
Author: Mark Rimmel
Source: http://www.flickr.com


Zapewniają one zwykle o wiele większe zyski aniżeli sklepy stacjonarne. Wynika to z tego, że posiadają one znacznie większy zasięg. Uwielbiają je również młodzi klienci, ponieważ da się robić wtedy zakupy |4/7 i nie musimy nawet wychodzić z mieszkania. Jednak e-commerce to znacznie więcej niż codzienne zakupy. To praca B2B oraz B2C. Daje ona ogromną szansę rozwoju. Jeżeli mamy zamiar pracować w tej branży, to przede wszystkim powinniśmy świetnie władać językiem angielskim. We współczesnym świecie nie ma czegoś takiego jak granice państw. Kontaktować się możemy z ludźmi, którzy mieszkają nawet na drugiej półkuli. Prócz języka musimy perfekcyjnie znać Excel, HTML i inne używane programy.

Kliknij zamieszczony poniżej (http://www.incube.pl/) odnośnik prowadzący do analogicznego omówienia - ono bez dwóch zdań też będzie dla Ciebie niebanalne!

Jeśli chodzi o charakter, to trzeba lubić wyzwania oraz być odpornym na stres. W tego rodzaju pracy czas zazwyczaj jest ważny i powoduje to dużą presję. Zatem nie jest to zajęcie dla miłośników cichej i spokojnej posady. Ten sektor rośnie bardzo prężnie. Zakłada się, że wpływy do budżetu wielu państw coraz częściej będą pochodzić z e-handlu. Świat się zmienia i należy za tym nadążać.
Ci, którzy prędko się dopasują, mogą naprawdę znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. Bez internetu dzisiaj nie byłoby już chyba niczego, zatem branża ta jest rozwojowa.