Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czyszczenie pralki, kupno odpowiedniego pilota to na pewno obowiązki pana domu!

W sporej części mieszkań to facet absorbuje się kupnem i konserwacją urządzeń RTV i AGD. Nie ma w tym nic ekstrawaganckiego, bo żaden człowiek nagle nie zacznie wymagać od kobiety tego, aby wiedziała z czego składa się pralka czy który pilot do TV dzisiaj jest najlepszy.


Od lat każda osoba w małżeństwie ma przydzielone obowiązki, które do niej przylegają - . Nie ulega wątpliwości, iż dzisiaj dążymy do równouprawnienia, jednakże bezsprzecznie nie znajdzie się dziewczyna, która wolałaby przejęć udrażnianie rur czy inny nieprzyjemny obowiązek. Dlatego niech zostanie tak jak jest, ponieważ jest właściwie. Jeśli, więc zauważasz, że Twoje pralka nie funkcjonuje właściwie to nie zostaje Ci nic innego jak - Kochanie, pralka nie pracuje! Najprawdopodobniej nie będzie to nienaprawialne zniszczenie. Dobrze jest zdać sobie sprawę z tego, iż czyszczenie pralki jest zalecane systematycznie, gdyż żywotność sprzętu będzie lepsza. Istnieją lekarstwa, które jesteśmy w stanie nabyć w sklepie, niemniej jednak są to środki zabezpieczające, a nie naprawiające - bardzo pomocna strona, warto zajrzeć.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę niezawodny zaczep naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Mamy bardzo atrakcyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Jeśli coś się popsuje na amen to absolutnie zadzwoń do eksperta, a on wyczyści sprzęt w parę chwil. Nie trzeba od razu wyrzucać pralki do kosza, chyba że ma 20 lat, to wtedy należy jej się już emerytura na złomowisku.


Hanna Zdanowska
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com


Jeśli dasz radę sobie z pralką to w końcu dasz radę zastanowić się jaki pilot kupić, żeby był wygodny i funkcjonalny.
Dzisiaj smartfony mają możliwość zastąpienia pilota, więc może to byłoby niegłupie rozwiązanie?


Pomyśl już dzisiaj czego Ci trzeba do czterech ścian, a co wymaga naprawy. Jeśli razem stworzycie listę to będzie Wam się prościej ze wszystkim rozprawić.