Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

Aparat cyfrowy na wakacje. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – oprócz samych wakacyjnych ofert w biurach podróży – rzecz zaraz przed odjazdem na letni odpoczynek.


Jak go wyselekcjonować? Na co zwracać uwagę? Jakiego rodzaju cechy powinien posiadać idealny, aparat wakacyjny? Jesteś dyletantem i zupełnie nie masz pojęcia o co w tej fotografii idzie? Nie wiesz co to przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały sprzęt, który ma coś więcej poza funkcją „portret”, nocne zdjęcia”? Błąd! Kup aparat, który pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w trakcie pstrykania.


LED
Author: Motorola
Source: Motorola


Wikipedia
Author: Simon Fraser University - University Communications
Source: http://www.flickr.com
Niech ma wszystkie te „zdjęcia w ruchu” a także pozostałe ustawienia. Jednakże sam dostrzeżesz, że w miarę uzyskiwania praktyki zaczniesz używać funkcji półautomatycznych, zaczniesz wykonywać doświadczenia. Zrozumiesz o co idzie w procesie fotografowania. Będziesz czerpał z fotografii o wiele więcej radości.

Zainteresował Cię ten artykuł? Zobacz i sprawdź worki ldpe producent koniecznie, tutaj znajduje się coś, co z pewnością również będzie równie ciekawe.

Istotne, by ustawienia dostępne były z poziomu aparatu – w pokrętłach a także przyciskach, a nie zaszyte głęboko w menu ekranowym.


sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Aparaty sigma 18-200 mogą być ciężkie, zwłaszcza te bardziej profesjonalne. A balast męczy, szczególnie gdy jest gorąco. Kup sprzęt niezbyt duży. Prócz mniejszej wagi zyskasz jeszcze coś: malutki aparat cyfrowy mniej zwróci na siebie uwagę. I nie idzie tylko o złodziei, ostrzących zębiska na Twój rynsztunek. Lecz o ludzi, jakich będziesz fotografować. Z niewielkim aparatem jesteś bardziej anonimowym fotografikiem jak też zrobisz lepsze ujęcia. Nie nabywaj też jakiejś miniaturki.


Zwłaszcza jeśli nie masz dłoni Calineczki. Malutkie aparaty niewygodnie się obsługuje. Poza tym miniaturyzacja znaczy jedno: rezygnację z zastosowań, jakie się „nie pomieściły”.