Następny rok, rokiem linuxa

komfort

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Co bezsprzecznie musi znaleźć się w publicznej ubikacji?

toaleta
Source: pixabay.com
Dla wielu z nas publiczne toalety nie kojarzą się dobrze. Kiedy myślimy o tego typu miejscu, przed oczami stają nam raczej bród i niezbyt przyjemny aranż. Warto jest wiedzieć, że w tych czasach sytuacja mocno się zmieniła. Publiczne toalety wyróżniają się schludnością, higieną i wyposażeniem.

Wynajem sali konferencyjnej oraz szkoleniowej – nieco wskazówek jak wyselekcjonować

tableau - klient
Author: Bratislavská župa
Source: http://www.flickr.com
Aranżujesz szkolenie oraz potrzebujesz sali szkoleniowej? Znalezienie należytej to nie lada wyczyn. Sprawdzasz ofertę w Internecie a wszystkie sale wydają Ci się „fajne” Kiedy przychodzi jednak do ostatecznego doboru, gwałtownie nasuwa Ci się sporo pytań? Z własnego doświadczenia wiemy, na co należy w mniejszym czy większym stopniu kierować uwagę podczas wynajmu sali szkoleniowej

Wynajem samochodu we Wrocławiu wspólnie z noclegiem w apartamencie!

Auto
Author: Mark Fuzi
Source: http://www.flickr.com
Planując urlop we Wrocławiu na pewno warto zdecydować się na najem samochodów, szczególnie jeżeli planujesz multum podróżować. We Wrocławiu odnajdziemy sporo wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się obfitą popularnością. Wrocław to dość tłoczne miasto, w związku z tym poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Dobrym rozwiązaniem jest więc najem wozu, co wpływa także na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie wozu zdoła być też sporo bardziej opłacalne, szczególnie jeśli zliczymy, ile pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są bardzo potrzebnymi urządzeniami. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach stają się coraz mniej modne i używane. Szkoda, ponieważ ludzka konieczność ważenia składników sprawiła, żetechnologia ewoluowała także i na tej płaszczyźnie, dając nam dzisiaj wspaniałe wagi domowe,udoskonaloneróżnorakimi praktycznymi opcjami.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na urlop. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – prócz samych ofert wakacyjnych w biurze podróży – rzecz zaraz przed wyjazdem na letni odpoczynek.


Jak go wybrać? Na co kierować uwagę? Jakie cechy musi posiadać perfekcyjny, wakacyjny aparat? Jesteś dyletantem i zupełnie nie masz pojęcia o co w tej całej fotografii chodzi? Nie wiesz co to przysłona, czas naświetlania? I z tego powodu odrzucasz cały sprzęt, jaki ma coś więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Błąd! Wybierz sprzęt, który pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w czasie pstrykania.

Domowe, niedrogie fotograficzne studio - jak zacząć?

światłom
Author: Ikea
Source: Ikea
Studyjna fotografia zawsze łączyła się z czymś nieosiągalnym, niesamowicie drogim, trudnym. Tymczasem już za kilkaset złotych możemy zaaranżować sobie podstawowe atelier we własnym mieszkaniu.


Nim nabędziecie tło, skontrolujcie, jak prezentuje się ściana, przy której planujecie robić zdjęcia.

Najlepsza metoda na utrzymanie czystości na dużej powierzchni

fotografia - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie to obowiązek, który przeważnie nie sprawia nam zbyt większej przyjemności. Często chcielibyśmy zlecić to zadanie innej osobie, jednak nie zawsze jest to możliwe. Niektóre metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją chociażby sposoby tego typu, jak centralny odkurzacz, jakie mogą istotnie usprawnić naszą pracę.

Jak wybierać telefon? Na co zwrócić uwagę, ażeby nasz wybór był najbardziej właściwy? Co jest w tej kwestii najważniejsze?

xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Nabycie nowego telefonu to najczęściej bardzo poważna decyzja. Zanim ją podejmiemy dobrze zdawać sobie sprawę, na co zwracać uwagę, w jaki sposób jesteśmy w stanie ominąć pozorne promocje, aby nasz telefon nie był czymś słabym i niezbyt trwałym.