Następny rok, rokiem linuxa

komfort

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Wynajem samochodu we Wrocławiu wspólnie z noclegiem w apartamencie!

Auto
Author: Mark Fuzi
Source: http://www.flickr.com
Planując urlop we Wrocławiu bezsprzecznie pożądane byłoby zdecydować się na wynajem samochodów, szczególnie jeśli planujesz sporo podróżować. We Wrocławiu odnajdziemy dużo wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się wielką popularnością. Wrocław to dość tłoczne miasto, więc poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Dobrym wyjściem jest więc wynajem samochodu, co wpływa również na komfort i wygodę. Ponadto wynajęcie wozu może być także sporo bardziej zyskowne, szczególnie jeśli zliczymy, jak dużo pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.

Najlepsza metoda na utrzymanie czystości na dużej powierzchni

fotografia - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie to obowiązek, który przeważnie nie sprawia nam niestety większej przyjemności. Często wolelibyśmy zlecić to zadanie komuś innemu, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Niektóre metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją na przykład sposoby takie, jak centralny odkurzacz, które mogą istotnie ułatwić nam pracę.

Jak wybierać telefon? Na co zwrócić uwagę, ażeby nasz wybór był najbardziej właściwy? Co jest w tej kwestii najważniejsze?

xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego telefonu to bardzo często bardzo poważna decyzja. Nim się na nią zdecydujemy korzystnie zdawać sobie sprawę, na co zwrócić uwagę, jak jesteśmy w stanie ominąć pozorne promocje, by nasz telefon nie okazał się czymś lichym oraz nietrwałym.

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są niesłychanie przydatnymi urządzeniami. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach są coraz mniej popularne i powszechne. Szkoda, gdyż ludzka potrzeba ważenia rzeczy spowodowała, żetechnologia ewoluowała też i na tej płaszczyźnie, dając nam dziś świetne wagi domowe,udoskonaloneróżnorakimi interesującymi funkcjami.

Co bezsprzecznie musi znaleźć się w publicznej ubikacji?

toaleta
Source: pixabay.com
Dla wielu z nas publiczne ubikacje nie są dobrze opiniowane. Gdy pomyślimy o takim miejscu, wyobrazić sobie można raczej bród oraz niezbyt widowiskowy wystrój. Dobrze jest uwzględnić, że w tych czasach sytuacja mocno się zmieniła. Publiczne toalety wyróżniają się czystością i wyposażeniem.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na wakacje. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – oprócz samych ofert wakacyjnych w biurach podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni odpoczynek.


Jak go wyselekcjonować? Na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju cechy powinien posiadać doskonały, aparat wakacyjny? Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie masz pojęcia co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, który ma cokolwiek więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Omyłka! Wybierz aparat, który pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w trakcie fotografowania.