Następny rok, rokiem linuxa

kuchnia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

narożny blat kuchenny
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej prowadzi się rozmowy. U nas również tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo wysiłku w urządzenie ładnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Szczególnie, kiedy jest to rodzina lub bliscy przyjaciele.

Domowe delicje, które wyglądają prawie jak z cukierni

akcesoria do kuchni
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Kto nie kocha lodów! A kto dodatkowo docenia zdrowe jedzonko, własnoręczne wyroby oraz piękny design z pewnością polubi także markę ZOKU - specjalistę od mrożenia domowych smakołyków. Wesołe foremki do przyrządzania lodów na patyku o fantazyjnych kształtach, wykonane są z silikonu oraz mocnego polipropylenu.

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są bardzo potrzebnymi urządzeniami. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach stają się coraz mniej modne i używane. Szkoda, ponieważ ludzka konieczność ważenia składników sprawiła, żetechnologia ewoluowała także i na tej płaszczyźnie, dając nam dzisiaj wspaniałe wagi domowe,udoskonaloneróżnorakimi praktycznymi opcjami.

Czym musi cechować się profesjonalny sprzęt AGD?

kamień naturalny
Author: Marmi Corradini
Source: Marmi Corradini
Aby kuchnia zapewniała wszystkie standardy funkcjonalności wypada wyposażyć ją w niezbędny sprzęt, taki jak lodówka, zmywarka, albo robot kuchenny. Różne urządzenia zapewniają szczególny komfort użytkowania, kiedy stanowią produkty znanych marek, które nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek odstępstwa od standardów. Imponująco stabilną pozycję na dzisiejszym rynku zajmuje firma Bosch, która ciągle wprowadza interesujące rozwiązania, spełniające coraz to poważniejsze wymagania konsumentów.