Następny rok, rokiem linuxa

kuchnia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Domowe delicje, które wyglądają prawie jak z cukierni

akcesoria do kuchni
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Kto nie kocha lodów! A kto także ceni sobie zdrowe jedzonko, własnoręczne wyroby oraz piękny design z pewnością polubi również markę ZOKU - specjalistę od mrożenia domowych lodów. Wesołe foremki do sporządzania lodów na patyku o fantazyjnych konfiguracjach, wykonane są z silikonu jak też mocnego polipropylenu.

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

narożny blat kuchenny
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najlepiej prowadzi się rozmowy. W naszym domu również tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo wysiłku w urządzenie ładnego i przytulnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są niesłychanie przydatnymi urządzeniami. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach są coraz mniej popularne i powszechne. Szkoda, gdyż ludzka potrzeba ważenia rzeczy spowodowała, żetechnologia ewoluowała też i na tej płaszczyźnie, dając nam dziś świetne wagi domowe,udoskonaloneróżnorakimi interesującymi funkcjami.