Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej prowadzi się rozmowy. U nas także tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie wygodnego i przytulnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Szczególnie, gdy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Author: Bugatti
Source: www.SmakProstoty.pl
Jako żona zwracam szczególną uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko przytulna, ale też wygodna. Dlatego, kiedy popsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować kolejnego w zwykłym sklepie. Zależało mi na jakości. Znajoma poleciła mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa tej firmy niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej znanego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która powstała w 1952r. Niewątpliwie posiada więc duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji urządzeń AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, postanowiłam przekonać. Produkty znanych producentów - odwiedź witrynę.

Kupiłam czajnik Precision Control, z opcją kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem zachwycona tą funkcją. Mogę właściwie przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Wystarczy, że wyłączę czajnik w chwili, kiedy na wyświetlaczu LCD zobaczę wartość 60-85 stopni. Czajnik sprawdza się również w momencie parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie sprzęt dobrze przydaje się także w kuchniach, w których są niewielkie blaty. Zapraszamy na naszą stronę: czajnik elektryczny


czajnik elektryczny
Author: Bugatti
Source: Bugatti
W naszej kuchni czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo miejsca. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu stawiać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część miejsca trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić także kran. Nasza bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a dodatkowo wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to spore ułatwienie. Znajomi czasem podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że pomocne byłyby dodatkowe treści na opisywany temat, to kliknij ten link oraz przeczytaj również inne wiadomości (http://www.szklarz.net/kabiny-i-parawany/).

Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.