Następny rok, rokiem linuxa

dom

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób niedrogo odmienić mieszkanie na wiosnę?

Świecznik ostrokrzew z kolekcji ku czci Karen Blixen
Author: Rosendahl
Source: www.smakprostoty.pl
Za chwilę wiosna zawita do naszych domów. Nadszedł więc czas na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w naszych wnętrzach i wprowadzamy do nich świeży powiew wiosny. Podpowiadamy za sprawą paru zabiegów otworzyć swój dom na wiosnę.

Przeprowadzanie się do Wrocławia - czyli, czy warto wynająć firmę, czy też może i nie

Samochody
Author: Rikaline
Source: Rikaline
Poszukujesz idealnego miejsca, w którym pragniesz zacząć wszystko od początku? Imaginuje Tobie się nowiutki start, gdzie nikt Cibie nie zna? Może zaproponować Ci miasto Wrocław! Jeśli pragniesz się czegoś o tym miejscu dowiedzieć, więc zapraszamy do naszego własnego felietonu!

Rodzaje czujników niezbędnych w domowych pokojach

Zegarki damskie Deja vu
Author: Deja vu
Source: Deja vu
W domowych pomieszczeniach użyteczne są różne czujniki. Jedne z nich po prostu informują o tym, którą panuje w nich temperatura, a pozostałe powodują, iż domownicy mogą czuć się bezpieczni pomimo takiego, że używają gazu. Należy przecież zauważyć, że w mnóstwa miejscach tylko stosowanie gazu zezwala na sprawne ogrzewanie i korzystanie z kuchenek, jednak należy pamiętać, iż trzeba warto zabezpieczyć się na wypadek jakichś problemów z gazem.

Dużym powodzeniem raduje się tłumacz przysięgły ukraińskiego

ubrania - malunek
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej ludzie zaczynają się zajmować tym, co znajduje się na wschód od naszego kraju. Pragną poznawać tamte kultury, ludzi, a nawet zrobić razem biznesy, a to oznacza, że niezbędni będą ludzie, którzy płynnie umieją komunikować się w tamtejszych językach.


Tłumacz przysięgły rosyjski dobrze przełoży nam umowy


Kiedy interesuje nas praca z rosyjskimi przedsiębiorstwami, to musimy zadbać o ewentualność porozumiewania się bez trudów i ze zrozumieniem kontekstu wypowiedzi.

W pełni fachowe wyposażenie domowego majsterkowicza

termometr kontaktowy
Author: David Jackmanson
Source: http://www.flickr.com
domowy majsterkowicz może robić różnego rodzaju prace. Trudni się on również niezwykle drobnymi naprawami i usprawnieniami różnych sprzętów, jak i poważnymi remontami, dlatego musi mieć wszelkiego rodzaju sprzęt w zależności od tego, którego typu prace domowe są poprzez niego zaplanowane.

Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Projektor Sony VPL-HW20
Author: Sony
Source: Sony
Jednym z najbardziej cenionych producentów notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy cechują się wysoką wydajnością, dobrymi parametrami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.

Jakie układy posiadają nowoczesne pralki Gorenje i dlaczego warto sobie taką kiedyś zakupić?

Mysz z serii DIABLO® III
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries
Czy wiesz, że sprzedawane obecnie towary Artykułów Gospodarstwa domowego zawierają w sobie więcej sposobów technicznych niż w proponowanych ponadto 15 lat temu samochodach? Wzrost technologiczny, jaki możemy właśnie śledzić w dokładnie dowolnej dziedzinie jest zwyczajnie niesamowity.


Przykładowo takie Gorenje pralki poza oczywistym w wypadku urządzeń zasilanych elektronicznie układem oszczędzania energii elektrycznej, mają także m.in. bardzo wypróbowane grzałki czy bardzo gładkie bębny wytworzone z największej jakości stali.

Gazowanie zboża okazuje się być całkowicie bezpieczne

torebka prezentowa
Source: christmasstockimages.com
Od czasu do czasu dzieje się tak, że w czasie przechowywania jakiś produktów zbożowych rozpoczynają się w nich pojawiać przeróżnego typu owady oraz szkodniki. Wówczas sięga się po różnorakie metody, by mieć gwarancję, że tego rodzaju insekty będą skutecznie zabijane oraz jednocześnie, aby powiedzieć, że dana metoda ich usuwania będzie bezpieczna dla człowieka.


Gazowanie zboża powinno okazać się być przeprowadzane we właściwy sposób


Kiedy dostrzegliśmy, że w danym zbożu pojawiły się jakieś insety i musimy się ich za każdą cenę pozbyć, to musi nas zaciekawić gazowanie zboża.

Czym jest kamera termowizyjna Flir, do jakiego celu służy i z jakiego powodu mogłaby nawet ratować życie?

Dyski SSD 470 Series
Author: Samsung
Source: Samsung
Czy też wiesz, którego sprzętu używają strażacy, żeby przetestować, czy gdzieś w zgliszczach spalonego przykładowo na przykład zabytkowego budynku nie pali się jeszcze jakikolwiek żar? Urządzenia tego używa także czasem np. policja przy odszukiwaniu różnych osób.


Tym urządzeniem jest kamera termowizyjna Flir, czyli szczególna kamera, jaka nie rejestruje rzeczywistego obrazu tylko jego odbicie w aspekcie {temperatur|temp.

Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to niemal jak życie bez ręki - ciągle chcemy być online i z tego powodu jesteśmy zmuszeni mieć non stop naładowany telefon

ładowarka do telefonu
W obecnych czasach bywamy tak zależni od smartfonów, że aż niemożliwym jest to, żeby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na przystankach, w restauracjach i prawie w każdym innym miejscu na Ziemi ciągle jesteśmy w stanie zauważyć ludzi z telefonami w ręce.

Kupujmy jedynie najwygodniejsze sofy

Czarna kanapa
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Dom to miejsce gdzie powinniśmy posiadać ewentualność wypoczynku po ciężkim tygodniu, przez to właśnie powinniśmy dołożyć wszelkich sił, żeby wszystkie meble, które się w nim znajdą, były nie tylko gustowne, ale również wygodne w użyciu. Fotele i kanapy muszą nas naprawdę zachęcać do tego, by na nich usiąść i wypocząć po calutkim trudnym dniu, dlatego też w marketach meblowych nierzadko mamy szansę przysiąść na pokazanych meblach i przekonać się, czy są one dostatecznie wygodne, żebyśmy chcieli na nich przesiedzieć długie wieczory.

Od czego zależy cena za dostęp do telewizji cyfrowej?

Przenośna bateria Gum Plus
Author: PR Solutions
Source: PR Solutions
W teraźniejszym świecie liczy się przede wszystkim szeroko rozumiana rozrywka. Mogą to być gry komputerowe, bardzo nagłaśniany aktualnie sport na wolnym powietrzu lub chociażby telewizja cyfrowa.


Odróżnia się jednak ona w dużym stopniu od takiej, do której jesteśmy przyzwyczajeni od wielu lat.

Pages