Następny rok, rokiem linuxa

smartfon

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Kolejna z nowości od Samsunga czyli kilka podstawowych informacji o kolejnym flagowcu Galaxy S7.

smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Samsungi z rodziny S są ogromnie popularne wśród konsumentów. Starsze wercje cały czas są chętnie kupowane z powodu swojej niezawodności i jakości. Także każda nowa premiera ekscytuje miłośników technologii, a pierwsze dni w sklepach to zakupowy szał.

Jakim wymaganiom użytkowników usiłują w XXI stuleciu sprostać producenci najnowocześniejszych komórek

Dzisiejsi klienci sklepów ze smartfonami, tak stacjonarnych, jak i tych wirtualnych, stają się bardzo świadomymi konsumentami. Dzięki książkowej wiedzy zawartej w fachowych czasopismach i artykułach umieszczanych w internecie o wiele lepiej orientujemy się w tej tematyce. A perfekcyjnie zorientowany w temacie klient oczywiście nie kupi urządzenia, którego sprytny, a niekiedy też i nieuczciwy sprzedawca po prostu pragnie szybko się pozbyć.

Kupno używanego telefonu czy smartfona bardzo dobrym wyjściem dla osób, jakie nie potrzebują wydajnych, potężnych urządzeń.

Ultraprzenośny dysk od Toshiba
Author: TOSHIBA
Source: TOSHIBA
Na rynku współczesnych smartfonów można zauważyć coraz większą gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Standardem są aktualnie telefony które mają 5-calowe ekrany, wydajne procesory czy bardzo dużą pamięć.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby aktualnie populacja ludzka, gdyby nie tak wszechstronnie stosowane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, że współczesny smartfon ma większą moc obliczeniową niż wszystkie komputery w centrum dowodzenia NASA w dniach początkowych lotów na Księżyc?


Dziś te laptopy są dokładnie wszędzie i w wielkim stopniu ułatwiają nam powszednie życie.

System Android - nie jedynie do telefonów komórkowych!

maszyny
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Android jest to jeden spośród najbardziej popularnych systemów operacyjnych, który to tak naprawdę właściwie przejął sieć - i to nie internetową, tylko komórkową. W teraz obecnej chwili dużo większa część telefonów rodzaju komórkowego posiada wewnątrz siebie ów system, lecz powoli przebijają się też inne, typu na przykład Windows 8 i te nowsze.

Dlaczego warto zainwestować w najnowszej generacji aparat telefoniczny?

HTC one
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Na pewno, duża część naszego społeczeństwa stawia sobie tego typu pytanie, na które nie jest tak łatwo odpowiedzieć, jak można by sądzi. Z jednej strony, każdy z nas doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że warto mieć innowacyjne urządzenia mobilne, których pojawia się coraz więcej ostatnimi czasy. Praktycznie każdego miesiąca dowiadujemy się o opracowaniu całkiem nowych rozwiązań, jakie na długo zrewolucjonizują obszar nowinek technologicznych.

Należy przeczytać rankingi aby powiedzieć jaki smartfon wybrać

Smartfon na banknotach
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Nim zakupimy wyśniony sprzęt elektroniczny to ciągle chcemy się o nim jak najwięcej dowiedzieć, tak by posiadać pewność, że spełni on wszelkie nasze wymagania. Dlatego przeglądając smartfony ranking ich poszukujemy i to taki, który będzie zawierał opinie wielu użytkowników, tak abyśmy mogli posiadać pewność, że wybraliśmy ten, który idealnie spisuje się w zwykłym użytkowania, a używanie z jego funkcji nie spowoduje nagłego zmniejszenia energii i potrzeby ładowania baterii co kilka godzin.

Po co tak w zasadzie nabywać etui na telefon?

Sony Tablet S
Author: Sony
Source: Sony
Obecnie właściwie każdy ma własnego smartfona - producenci smartfonów niemal prześcigają się w tym, który z nich zrobi większy telefon. Jeżeli Ty równie masz smartfona, na pewno zauważyłeś, że sporo osób kupuje różnego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się już, po co tak naprawdę zakładać obudowę na swojego smartfona?

Jak wybierać telefon? Na co zwrócić uwagę, ażeby nasz wybór był najbardziej właściwy? Co jest w tej kwestii najważniejsze?

xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Nabycie nowego telefonu to najczęściej bardzo poważna decyzja. Zanim ją podejmiemy dobrze zdawać sobie sprawę, na co zwracać uwagę, w jaki sposób jesteśmy w stanie ominąć pozorne promocje, aby nasz telefon nie był czymś słabym i niezbyt trwałym.

Jaki smartfon kupić? Przewodnik po najfajniejszych modelach

smartfon
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Smartfon jest współcześnie nieodłączonym elementem życia codziennego. Smartfony wyposażone w zaawansowany system operacyjny wyparły w ogromnej części tradycyjne telefony komórkowe. Jednakże bogactwo wzorów w ogromnie zróżnicowanych cenach jak też różnych stopniach zaawansowania, może jednostkom nie znającym się na najświeższych nurtach przysporzyć nie lada kłopotu.