Następny rok, rokiem linuxa

smartfon

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakim wymaganiom użytkowników usiłują w XXI stuleciu sprostać producenci najnowocześniejszych komórek

Obecni klienci sklepów ze smartfonami, tak stacjonarnych, jak i tych internetowych, stają się tak naprawdę świadomymi konsumentami. Dzięki encyklopedycznej wiedzy zawartej w fachowych czasopismach czy artykułach umieszczanych w internecie o wiele lepiej orientujemy się we wspomnianej tematyce. A perfekcyjnie zorientowany w temacie nabywca na pewno nie zakupi aparatu, którego sprytny, a czasami też i nieuczciwy ekspedient po prostu chce szybko się pozbyć.

Po co tak w zasadzie nabywać etui na telefon?

Sony Tablet S
Author: Sony
Source: Sony
Obecnie właściwie każdy ma własnego smartfona - producenci telefonów niemalże prześcigają się w tym, który z nich wyprodukuje większy telefon. Jeżeli Ty równie masz smartfona, bez wątpienia zauważyłeś, że sporo ludzi kupuje różnego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się już, po co właściwie zakładać obudowę na swojego smartfona?

Dlaczego warto zainwestować w najnowszej generacji aparat telefoniczny?

HTC one
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością, spora część naszego społeczeństwa stawia sobie tego rodzaju pytanie, na które nie jest tak prosto odpowiedzieć, jak można by sądzi. Z jednej strony, każdy z nas ma świadomość, że warto posiadać nowoczesne urządzenia mobilne, których pojawia się coraz więcej w ostatnich czasach. Praktycznie w każdym miesiącu dowiadujemy się o stworzeniu całkiem nowych rozwiązań, jakie na długo zrewolucjonizują obszar nowinek technologicznych.

System Android - nie jedynie do telefonów komórkowych!

maszyny
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Android jest to pojedynczy przykład z najmocniej popularnych systemów operacyjnych, który to w rzeczywistości właściwie przejął sieć - i nie chodzi tu o sieć internetową, ale komórkową. W obecnej chwili dużo większa cząstka telefonów typu komórkowego posiada wewnątrz siebie ten konkretny system, lecz powoli przebijają się również inne, typu dla przykładu Windows 8 oraz nowsze.

Jak wybierać telefon? Na co zwrócić uwagę, ażeby nasz wybór był najbardziej właściwy? Co jest w tej kwestii najważniejsze?

xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego telefonu to bardzo często bardzo poważna decyzja. Nim się na nią zdecydujemy korzystnie zdawać sobie sprawę, na co zwrócić uwagę, jak jesteśmy w stanie ominąć pozorne promocje, by nasz telefon nie okazał się czymś lichym oraz nietrwałym.

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
W jakim miejscu byłaby aktualnie ludzkość, gdyby nie tak wszechstronnie stosowane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Przykładowo czy pamiętasz, że dzisiejszy smartfon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszelakie komputery w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dzisiaj te komputery okazują się być dokładnie wszędzie i w olbrzymim szczeblu ułatwiają nam codzienne bytowanie.

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i mniej widoczne. Jeśli bowiem na samym początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to następnie nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.