Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jakim wymaganiom użytkowników usiłują w XXI stuleciu sprostać producenci najnowocześniejszych komórek

Obecni klienci sklepów ze smartfonami, zarówno tradycyjnych, jak i tych wirtualnych, stają się tak naprawdę świadomymi konsumentami. Dzięki encyklopedycznej wiedzy zawartej w fachowych czasopismach oraz omówieniach umieszczanych w internecie o wiele lepiej orientujemy się w wymienionej tematyce. A świetnie zorientowany w temacie klient z pewnością nie kupi aparatu, którego sprytny, a czasem również i nieuczciwy sprzedawca po prostu pragnie szybko się pozbyć.

huawei P8
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Pstrykanie fotek stało się w pewnym sensie wyznacznikiem współczesnych czasów. Zresztą nie chodzi tu tylko o uwiecznianie na fotografiach dorastających synów albo dokumentowanie uroczystych momentów w życiu danej rodziny. W zasadzie aparat w smartfonie jest wykorzystywany na miliony sposobów, a zdjęcia typu selfie wykonujemy praktycznie tylko przy użyciu własnej komórki. Z tego powodu wielkim zainteresowaniem ze strony konsumentów cieszą się modele, które posiadają doskonałej jakości aparat. Do wspomnianych telefonów zaliczymy Huawei p8 - więcej zobaczysz, który dodatkowo umożliwia fotografowi hobbyście dodanie fantastycznych efektów do zrobionych ujęć. Życie bez muzyki na pewno byłoby strasznie smutne - pod tym stwierdzeniem podpisałaby się najpewniej zdecydowana większość reprezentantów naszego społeczeństwa. Melomani, a ściślej pasjonaci muzyki dyskotekowej, rockowej albo poważnej, chcą słuchać popularnych melodii również poza domem. Z tego powodu wielu panów i gros pań w trakcie zakupów sprawdzi, czy dany model ma doskonałej jakości odtwarzacz. A bezkompromisowi nabywcy wybiorą np. smartfon Lg g2, który z całą pewnością spełni ich wyśrubowane oczekiwania.Każdy użytkownik, tak siedemnastolatek, jak i doświadczony dyrektor po pięćdziesiątce, lubi korzystać ze sprzętów, które można szybko spersonalizować.LG
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas regularnie zmienia tapetę albo dźwięki w smartfonie. Oczywiście w pierwszej kolejności swoją uwagę skoncentrujemy na wyglądzie naszego nowoczesnego LG g2 (znacznie więcej zobaczysz na tej stronie) lub Samsunga Galaxy, ale po chwili z pewnością będziemy chcieli poznać jego możliwości. Jeżeli będziemy mogli szybko spersonalizować swoją komórkę, a ponadto obsługa smartfona będzie niezwykle prosta, to jednocześnie będziemy zadowoleni z zakupu danego urządzenia i może zarekomendujemy taki telefon serdecznej przyjaciółce bądź naszemu przełożonemu.