Następny rok, rokiem linuxa

bateria

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Na co zwrócić uwagę wybierając smartfon? Co jest najistotniejsze, jakie kryteria powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru?

smartfon
Author: Nokia
Source: Nokia
Duża liczba osób zastanawia się, jak kupić najlepszy smartfon? Jakiego typu najbardziej korzystnie wybrać, aby spełniał całkowicie nasze oczekiwania? To pytanie zdarza się się bardzo często podczas przeglądania stron www, na których znajdują się oferty i recenzje różnych sprzętów. Czemu właściwie zależy nam na zupełnie nowym smartfonie? Powodów jest na pewno dużo, jak rozbicie ekranu, generalnie zła praca czy krańcowe zużycie baterii, jednakowoż w takiej sytuacji powinniśmy o tym zapomnieć i kupić coś dobrego, takiego typu jak Asus Zenfone 2.

Dlaczego warto reperować zniszczony bądź popsuty sprzęt, w tym także ten elektroniczny

Tablet
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Przyszło nam żyć w czasach, gdy dużo rzeczy jest, by tak powiedzieć, jednorazowych. Jeżeli zepsuje się pięcioletnia lodówko-zamrażarka, to nieczęsto zastanawiamy się nad sensownością jej naprawy. Wszystko z tego powodu, że części zamienne są dość kosztowne, a w hipermarketach aż roi się od nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn. Nie trzeba również niepokoić się o transport kupionego towaru, ponieważ w odległości czterdziestu kilometrów jest on zazwyczaj bezpłatny, a nawet czasem z gratisową usługą wniesienia do mieszkania.