Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

System Android - nie jedynie do telefonów komórkowych!

Android jest to pojedynczy przykład z najbardziej teraz popularnych systemów operacyjnych, który to tak naprawdę wręcz przejął sieć - i to nie internetową, ale komórkową. W teraz obecnej chwili znaczna część telefonów rodzaju komórkowego posiada wewnątrz siebie ów system, lecz powoli przebijają się również inne, rodzaju dla przykładu Windows 8 oraz te nowsze.


maszyny
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com


Do tej pory jednak android posiada wielu sympatyków, którzy to wręcz nie wyobrażają sobie swoich osobistych sprzętów z innym systemem. Spowodowało to, że android rozpoczął ukazywać się nie jedynie w komórkach.
android
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com


Jak to się okazuje system używany w większości sprzętów "małego kalibru" rodzaju tak nazywanego "mobilnego" opiera się w sposób ścisły na androidzie. Bywa to spowodowane tym, iż ów system jest łatwy w użyciu i umożliwia instalowanie na swoje urządzenie wiele interesujących aplikacji, które to maja możliwość dopomóc w wielu sprawach. Na czym jednakże odnajdziemy androida oprócz napomkniętych powyżej telefonów typu komórkowego? A więc przede wszystkim na teraz niewiarygodnie popularnych smartfonach, bez których bardzo spora liczb osób już nie wyobraża sobie swojego dnia - możliwości jakie one wraz z sobą niosą w złączeniu z androidem, maja możliwość przekształcić się bawet i w osobisty organizer całego dnia. Poza nimi warto także mieć świadomość, że android to system idealny przy tabletach, czy nawet i netbookach. Innym urządzeniem, w którym odnajdziesz androida jest również czytnik książek typu elektronicznego zwany także czytnikiem ebook.


Obojętnie jednak jakby nie było - android bywa systemem bardzo złożonym i ma kilkanaście stopni aktualizacji. Kiedy wykupujemy jakiś konkretny sprzęt z androidem, dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na numerację sytemu!