Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę, zakupując telefon.

Poszukując smartfonu dla siebie, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw. Przede wszystkim spójrzmy na to, jakie cechy posiada nasz smartfon, jak również jak solidna jest bateria. To najistotniejsze zalety, na które trzeba zwrócić uwagę.


telefon model Lumia
Author: Nokia
Source: Nokia
Jeśli chodzi o funkcje, to aktualnie nowatorskie smartfony posiadają ich naprawdę niemało. Choćby taki telefon microsoft lumia 535 ma dostęp do sieci www, wszelkie najnowsze oraz najbardziej aktualne aplikacje pocztowe, map samochodowych oraz przeglądarki internetowej.

Należy jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie przecież aplikacje są nam niezbędnie potrzebne! Z tej przyczyny zastanówmy się, czy chcemy wydawać więcej na najnowszy telefon moto x play posiadający niemało funkcji, jeśli tak naprawdę będziemy używali jedynie części z nich? Przeczytaj-> ceneo.pl/34747219

Drugą istotną sprawą jest wytrzymałość baterii. Im więcej aplikacji czy też funkcji w smartfonie microsoft lumia 950, tym niestety bateria będzie się prędzej rozładowywała. Z tego powodu fajnie jest mieć zawsze przy sobie – w torbie, teczce lub też plecaku, ładowarkę do własnego smartfonu, na ten przykład do microsoft lumia 550.

Tak samo zajmujące artykuły znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać - zobacz pod linkiem, który jest tutaj.

Będzie to pozwalać nam to na szybkie doładowanie smartfonu w wypadku, gdy telefon będzie nam się rozładowywał, a my naprawdę pilnie musimy zatelefonować, napisać sms lub skorzystać z sieci www.

Ważną sprawą, na jaką musimy zwrócić uwagę, zakupując telefon komórkowy, jest jego wielkość. Na wielkich ekranach wszystko rzecz jasna lepiej widać. Jednak tego rodzaju komórki nie są za bardzo poręczne.


biały smartphone
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Są spore, przez co zajmują więcej miejsca w damskiej torebce a mężczyźni, jacy mają komórkę w kieszeni spodni, mogą mieć z tym problem, bowiem smartfon będzie po prostu zbyt duży. Natomiast niewielki telefon ma malutki ekranik, nie jest więc tak dobry w użytkowaniu jak telefony komórkowe większe, jednakże jego niewątpliwym plusem są gabaryty – taki telefon zmieści się i do kieszeni spodni, i do nawet małej kobiecej torebki, przykładowo kopertówki- unikalna microsoft lumia 950.

Jak widać, poszukując dla siebie komórki trzeba popatrzeć na parę rzeczy i zalet telefonu. Kiedy pomyślimy, czego tak naprawdę od komórki oczekujemy, z pewnością kupimy ten najbardziej właściwy dla siebie albo też dla naszej rodziny.