Następny rok, rokiem linuxa

wygląd

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Piękne damskie sandały oraz espadryle na koturnie znakomite na upalne dni

sandały
Author: Carrie A.
Source: http://www.flickr.com
Powoli nadchodzi lato. Aby upalne tygodnie nie dawały się w znaki, idealnym pomysłem jest kupno właściwego obuwia. Obecnie istnieje ogrom gatunków butów tworzonych z myślą zarówno o mężczyznach i kobietach jak i o dzieciach.

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Laser w poligrafii

Laser krzyżowy GLL 2 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch
Laser wynaleziono prawie 50 lat temu. Niewiele jest technologii, które posiadają tak wielką gamę zastosowań. laser jest przydatny w procesach produkcyjnych, czytnikach komputerowych, badaniach pomiarowych, technologii podboju kosmosu, leczeniu, metodach namierzających w nauce i wojskowości, telekomunikacji w światłowodach, w filmach i poligrafii.

Sprawunki w sieci - wygoda transakcji i mnogość towarów w intrygujących cenach

zakupy online
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie nadzwyczaj szanują własny czas oraz próbują spożytkować go optymalnie. Z tego powodu sieć jest dla wielu ludzi głównym miejscem dokonywania zakupów. Pozyskujemy tak samo towary żywnościowe, jak i specjalistyczne sprzęty wykorzystania domowego. Nie sposób ukryć, iż jednak w sklepach internetowych znajdziemy ceny korzystniejsze aniżeli w marketach czy supermarketach. Dotyczy to każdego rodzaju urządzeń RTV i AGD, a także innych dodatków, które spotykamy w większości domów. W trakcie sprawunków internetowych na pewno dobrze jest kierować atencję na ceny produktów i ich jakość. Należałoby konfrontować propozycje wielu sklepów, które dotyczą jednego towaru. Nie raz dopiero po dogłębnym przeszukaniu jesteśmy pewni doboru.

Co zrobić, jeżeli własna lodówka przestanie działać?

budynek Living Tomorrow
Author: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach każdy bez wyjątku człowiek ma w lokalu mnóstwo sprzętu ułatwiającego funkcjonowanie. Pralka, odkurzacz, laptop, suszarka, telewizor czy komputer, to tylko garść najbardziej potrzebnych w domu urządzeń.

Drony firmy DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najlepszej jakości wewnątrz Polsce.

drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com
Masz w planach zakupić drona, jednak nie wiesz jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy tobie, tylko w dobry sposób odczytaj nasz artykuł!


Drony DJI to idealny wybór, gdy zależy Ci na nowoczesnym designie i zarazem jego prostotą.

Przesłanki dla których jest opłacalne kupować droższe spodnie jeansowe.

Jeansy
Author: Achmad Soerio Hutomo
Source: http://www.flickr.com
Będą osoby, które przede wszystkim gustują w markowych ubraniach a więc nie wyobrażają sobie i, iż miałyby możliwość się zdecydować na zakup jakichkolwiek innych. Takie osoby również oczywiście mają wyraźnie więcej funduszy na zawartość garderoby. Droższe stroje to stroje wyższej wartości użytkowej, jakie szybko nie ulegną uszkodzeniu\zniszczeniu i co równie ważne, świetnie się prezentują.

Na czym polega ochrona danych osobowych? W jaki sposób należy je chronić i czemu to tak istotne?

dokument
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie gdy przetwarzanie danych jest bardzo popularne. Przez to nasze dane wrażliwe dostępne są dla wielu firm, jakie co jakiś czas zapewniają nam swoje usługi. Jeśli chcemy ochraniać nasze dane powinniśmy pamiętać o paru kwestiach, a już faktycznie powinny o tym wiedzieć firmy, jakie operują taką wiedzą oraz stosują ją w różnorakim celu.

Po co tak w zasadzie nabywać etui na telefon?

Sony Tablet S
Author: Sony
Source: Sony
Obecnie właściwie każdy ma własnego smartfona - producenci smartfonów niemal prześcigają się w tym, który z nich zrobi większy telefon. Jeżeli Ty równie masz smartfona, na pewno zauważyłeś, że sporo osób kupuje różnego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się już, po co tak naprawdę zakładać obudowę na swojego smartfona?

Czemu drony cieszą się obecnie taką popularnością, jakie możliwości dają użytkownikom.

Bajkonur
Author: Petra
Source: http://www.flickr.com
Od kilku lat ogromną popularnością zaczynają się cieszyć nieduże latające urządzenia, zwane dronami. W sklepach najmniejsze z nich można kupić już za kilkadziesiąt złotych, takie drony mają do kilkunastu centymetrów wielkości i mogą dać naprawdę dużo świetnej zabawy.