Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czemu drony cieszą się obecnie taką popularnością, jakie możliwości dają użytkownikom.

Od kilku lat ogromną popularnością cieszą się niewielkie latające urządzenia, zwane dronami. W sklepach najmniejsze z nich można kupić już za kilkadziesiąt złotych, takie drony posiadają kilkanaście centymetrów wielkości i mogą dać naprawdę dużo świetnej zabawy.


Bajkonur
Author: Petra
Source: http://www.flickr.com


W okolicach dwustu złotych wybór urządzeń jest dużo większy, posiadają one też sporo większe możliwości w porównaniu z mniejszymi kolegami.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w treści (http://a-pro.pl/sklep-elektryczny/)? To naturalnie pokrewna problematyka, więc bez wątpliwości również żywo Cię zainteresuje.

Bardzo chętnie kupowane przez klientów są na przykład drony xblitz, firma ta produkuje solidne i łatwe do sterowania urządzenia, w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Co ciekawe, już w przypadku takich dronów można przypiąć kamerę wraz z kartą pamięci, co pozwala na wykonywanie świetnych ujęć z powietrza.


Następna grupa tego typu urządzeń to są już mocno zaawansowane drony, z dużo większymi możliwościami sterowania lotem, udźwigiem oraz zasięgiem. Te największe pozwalają nawet na kilkadziesiąt minut lotu, i można do nich przyczepić profesjonalną kamerę z niezależnym sterowaniem i pozostałe akcesoria dji phantom 4. Takie możliwości dronów coraz częściej wykorzystywane są między innymi przez firmy które się zajmują ochroną obiektów, przy pomocy mobilnego drona można znacznie wygodniej sprawdzać, jak wygląda porządek na danym terenie. Bardzo chętnie po drony zaczęły także sięgać osoby zajmujące się filmowaniem rozmaitych uroczystości i imprez.
Dzięki przyczepionym do nich kamerom można otrzymać wyjątkowe, niepowtarzalne ujęcia, które pozostaną doskonałą pamiątką na resztę życia.