Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Drony firmy DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najlepszej jakości wewnątrz Polsce.

Masz w planach kupić drona, jednak nie masz pojęcia jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy tobie, tylko dobrze przeczytaj nasz felieton!


Drony DJI to doskonały wybór, kiedy zależy Ci na nowoczesnym designie i równocześnie jego prostotą.
drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com


praca przy laptopie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Drony przedsiębiorstwa DJI bywają idealne dla person, który potrzebna bywa pomóc z "góry" (zdecydowanie pomocna strona, warto zajrzeć). Wiele modeli przedsiębiorstwa DJI jest w posiadaniu nowego typu, niezwykle wytrzymałe i pojemne pojemniki, które dają możliwość dla przykładu rozpylić w szybkim czasie całe pole roślinek. Każdy z modeli jest w posiadaniu osobne parametry, w podziękowaniu którym każda osoba odnajdzie jakąś rzecz dla samego siebie. Ceny tych dronów bujają się pomiędzy paroma tysiącami a nawet ceną 40 000 złotówek.

Nie możesz doczekać się następnych wpisów? Stworzyliśmy dla Ciebie hiperłącze do serwisu (https://systemy-pasywne.pl/), które da Ci możliwość, by zaznajomić się z dużą porcją nowych wiadomości.

Przeróżnego typu dodatki - w tym kamery warte nawet 60 000 złotych - sprawiają, iż marka ta zrobiła się towarem luksusowym, na którego nie każdego stać.


Jeśli mówimy już o markę GoPro, to każda osoba słyszał o niej chociaż przelotem, nas jednakże interesuje jeden dosadny model, a mianowicie dron GoPro Karma (Wejdź na ). Model ten pojawił się na giełdzie we wrześniu tego konkretnego (2016) roku. Charakteryzuje się ta rzecz łatwością użytkowania, startem właściwie z każdego rodzaju terenu i miejsca, oraz wielozadaniowością, gdyż ma możliwość schować się do każdego kuferka - nie zajmując wiele miejsca, i pozwalając w prosty sposób się przenosić wraz z resztą sprzętu, który bywa z nim zintegrowany.
Koniec z taszczeniem całego osprzętu - wystarczy, że zapakujesz drona, weźmiesz pilot (który przypomina malutką konsolę do gier) i właściwie to wszystko!


Nie zastanawiaj się bardziej długo oraz zakup własnego drona już w tej chwili!