Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Drony firmy DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najlepszej jakości wewnątrz Polsce.

Masz w planach kupić drona, jednak nie masz pojęcia jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy tobie, tylko dobrze przeczytaj nasz felieton!


Drony DJI to doskonały wybór, kiedy zależy Ci na nowoczesnym designie i równocześnie jego prostotą.
drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com


praca przy laptopie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Drony przedsiębiorstwa DJI bywają idealne dla person, który potrzebna bywa pomóc z "góry" (zdecydowanie pomocna strona, warto zajrzeć). Wiele modeli przedsiębiorstwa DJI jest w posiadaniu nowego typu, niezwykle wytrzymałe i pojemne pojemniki, które dają możliwość dla przykładu rozpylić w szybkim czasie całe pole roślinek. Każdy z modeli jest w posiadaniu osobne parametry, w podziękowaniu którym każda osoba odnajdzie jakąś rzecz dla samego siebie.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są niezwykłe, zatem jeżeli masz ochotę zdobyć więcej danych na opisywany wątek, to przejdź do tekstu - link jest tu.

Ceny tych dronów bujają się pomiędzy paroma tysiącami a nawet ceną 40 000 złotówek. Przeróżnego typu dodatki - w tym kamery warte nawet 60 000 złotych - sprawiają, iż marka ta zrobiła się towarem luksusowym, na którego nie każdego stać.


Jeśli mówimy już o markę GoPro, to każda osoba słyszał o niej chociaż przelotem, nas jednakże interesuje jeden dosadny model, a mianowicie dron GoPro Karma (Wejdź na ). Model ten pojawił się na giełdzie we wrześniu tego konkretnego (2016) roku. Charakteryzuje się ta rzecz łatwością użytkowania, startem właściwie z każdego rodzaju terenu i miejsca, oraz wielozadaniowością, gdyż ma możliwość schować się do każdego kuferka - nie zajmując wiele miejsca, i pozwalając w prosty sposób się przenosić wraz z resztą sprzętu, który bywa z nim zintegrowany.
Koniec z taszczeniem całego osprzętu - wystarczy, że zapakujesz drona, weźmiesz pilot (który przypomina malutką konsolę do gier) i właściwie to wszystko!


Nie zastanawiaj się bardziej długo oraz zakup własnego drona już w tej chwili!