Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Po co tak w zasadzie nabywać etui na telefon?

Dzisiaj właściwie każdy ma własnego smartfona - producenci smartfonów niemal prześcigają się w tym, kto z nich zrobi większy telefon. Jeśli Ty równie masz smartfona, zdecydowanie zauważyłeś, że dużo ludzi kupuje wszelkiego rodzaju dodatkowe obudowy na swoje telefony. Czy zastanawiałeś się już, po co właściwie zakładać case na swojego smartfona?
Case na ozdobę


Jednym z podstawowych powodów, dla których ludzie zakładają na swoje smartfony dodatkowe obudowy, jest fakt, że case na telefon może sprawić, iż będzie on wyglądać całkowicie inaczej .

Kliknij ten link i sprawdź tu zdjęcia i filmy z postępu prac budowlanych dodatkowe informacje na ten temat - one na pewno Cię zaintrygują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)

Etui do telefonu pomoże odświeżyć jego wygląd kiedy już Ci się znudzi jego klasyczna obudowa - wtedy wystarczy zakupić etui do telefon za kilka złotych, a z pewnością Twój smartfon stanie się zaraz obiektem powszechnej zazdrości. Wygląd telefonu jest zwłaszcza ważny dla najmłodszych, jeśli zatem masz dzieci, powinieneś przygotować się na to, że co parę dni będą chciały mieć case na telefon z obrazkiem innego bohatera bajki.
Sony Tablet S
Author: Sony
Source: Sony
Ochraniaj swój telefon


Różnego rodzaju dodatkowe obudowy na telefon mają za zadanie również uchronić Twojego smartfona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Jeżeli nosisz telefon na przykład w torebce albo często Ci upada, wtedy zdecydowanie przyda Ci się ładne etui do telefonu. Będziesz wówczas miał pewność, że Twój smartfon jest odpowiednio chroniony przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.


Etui także dla wygody
Mężczyźni zwykle kupują do swoich telefonów skórzane etui dla wygody. Jeśli nie chcesz nosić ciągle telefonu w kieszeni spodni, wtedy możesz kupić etui przypinane do paska od spodni - to niewątpliwie doskonały pomysł. Na dodatek tego typu skórzane etui wygląda wyjątkowo elegancko, zatem możesz je nosić także podczas wszelkiego rodzaju oficjalnych posiedzeń.