Następny rok, rokiem linuxa

bezpieczeństwo

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Na czym polega ochrona danych osobowych? W jaki sposób należy je chronić i czemu to tak istotne?

dokument
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie kiedy przetwarzanie danych jest zdecydowanie popularne. Z tego względu nasze dane wrażliwe są dostępne dla wielu firm, które co pewien czas zapewniają nam swoje usługi. Jeżeli pragniemy chronić nasze dane powinniśmy pamiętać o kilku sprawach, a już na pewno powinny o tym wiedzieć firmy, jakie operują tego rodzaju wiedzą oraz stosują ją w różnym celu.

Jakimi parametrami wyróżniają się opony na lato i na zimę? Czemu są tak istotne? Czym się różnią?

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
często mamy problemze zmianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy na odwrót. Nie wiadomo, do końca, z czego to wynika, ale w końcu klarownym jest fakt, że opony posiadają ogromnie istotny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Być może ta nasza nieświadomość bierze się z nieświadomości, z niewielkiejilości wiadomości, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. jakie są różnice, dlaczegoważne jest to, że pasują do danej pory roku?

Nowy artykuł skarbowy - wyśmienita lokata bezkarna BGŻOptima

Pieniądze
Lokaty uznawane są za niesłychanie atrakcyjne produkty finansowe, jakie służą nie wyłącznie oszczędzaniu, ale zwłaszcza też pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie należałoby przechowywać swoich oszczędności na pospolitym koncie w banku, warto je pomnażać, szczególnie, że im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe uzyskamy profity.

Czasy współczesne narzucają nam niezwykle znaczące koszty bezpieczeństwa energetycznego

firma - pejzaż
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Od osób, które na co dzień zajmują się dziedziną energetyki niejednokrotnie słyszy się bardzo sprzeczne opinie. Czy możemy liczyć na to, że spory dotyczące energetycznej przyszłości Polski zostaną zażegnane raz na zawsze?

Podczas wycieczek turystycznych też przyda się właściwa nawigacja, zatem wyszukaj najlepszy model dla siebie

consulting
Source: http://www.4results.pl/
bezpieczeństwo i wygoda to dwie kwestie, na które należy zwracać uwagę podczas wycieczek turystycznych. Obydwa te czynniki poprawi wykorzystanie profesjonalnych aparatów do nawigacji.

Straż pożarna - parę zdań o tym bardzo niebezpiecznym, jednak ważnym zawodzie

monitor połączony z xbox one
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Ogień jest żywiołem, który jest pod ścisłą kontrolą ludzi - pozbawiony tego konkretnego nadzoru, z codziennej pomocy człowiekowi może stać się kataklizmem, zdolnym zniszczyć dosłownie każda rzecz na swojej drodze w rekordowym tempie.

Czym są inteligentne domy i na czym polega ich działanie? Jakie mają zalety i czy korzystanie z tego rozwiązania jest korzystne?

Inteligentny dom
Inteligentny dom jest specyficznym projektem, ale jak sama nazwa definiuje musi odznaczać się inteligencją, czyli przykładowo powinien wiedzieć, kiedy zapalić czy zgasić światło. Inteligentne domowe rozwiązania powinny same dobierać najbardziej odpowiednie rozwiązania. Podobnie realny do zrobienia jest inteligenty ogród, jaki powinien sam się podlewać, lecz oczywiście wtedy, jak jest to konieczne.

Posiadanie auta - czy przed zimą należy zmieniać opony?

komis samochowody
Author: Frank Weber
Source: http://www.flickr.com
Wprawdzie w Polsce jak na razie nie obowiązują przepisy, które zmuszałyby kierowców do wymiany opon przed nadejściem zimy, to jednak duża grupa kierowców postanawia zimą jeździć na innych oponach niż latem. Czym jest to spowodowane?

Pomyślmy jakie są odpowiednie opony na zmianę

Opona zimowa firmy Michelin
Author: Supermac1961
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy kochają posiadać opony na zmianę

Są obywatele, którzy zajeżdżając do wulkanizatora aby zmienić opony dobrze do pory roku, za każdym razem kupują nowe, stare pozostawiają do sprzedaży na rynku wtórnym, czym przeważnie zajmuje się konkretny wulkanizator. Mimo wszystko znaczna część kierowców lubi posiadać opony na zmianę, które ma szansę wymienić natychmiast, kiedy jedynie nadejdzie zmiana pogody. Jeśli na konkretnych oponach pragniemy pojeździć jeszcze w przyszłym sezonie, to w czasie przechowywania ich powinniśmy dostosować się do kilku porad, tak żeby posiadać gwarancję, że po okresie leżakowania będą one właściwe do zastosowania.