Następny rok, rokiem linuxa

bieżnik

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Bezpieczna jazda w zimie czyli dlaczego zmiana opon na zimowe ma takie duże znaczenie dla kierowców.

opony
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzący koniec roku dla dużej części właścicieli samochodów oznacza konieczność odwiedzenia warsztatu w celu zmiany opon z letnich na zimowe. W naszej strefie klimatycznej najpopularniejsze jest trzymanie dwóch kompletów ogumienia, czyli zestawu na lato i zimę. Wiąże się to z faktem, że opony na te pory roku mają zupełnie inne parametry. Opony zimowe mają przede wszystkim znacznie miększą mieszankę gumy.

Zima tuż, tuż - wyposaż się w nowiuteńki komplet opon zimowych, które będą gwarancją bezpiecznej oraz komfortowej jazdy

samochód
Author: www.forelite.pl
Source: www.forelite.pl
Nadciągnięcie zimowej aury dla wielu kierowców to prawdziwa zmora. Boją się oni opadów śniegu, śliskiej drogi oraz słabej przejrzystości powietrza. Niestety przeważnie nie uda nam się uniknąć prowadzenia samochodu w okresie zimowym. Dlatego też winniśmy wiedzieć w co musimy się wyekwipować, żeby jeździć bez ryzyka.

Jakimi parametrami wyróżniają się opony na lato i na zimę? Czemu są tak istotne? Czym się różnią?

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
często mamy problemze zmianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy na odwrót. Nie wiadomo, do końca, z czego to wynika, ale w końcu klarownym jest fakt, że opony posiadają ogromnie istotny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Być może ta nasza nieświadomość bierze się z nieświadomości, z niewielkiejilości wiadomości, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. jakie są różnice, dlaczegoważne jest to, że pasują do danej pory roku?