Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nowy artykuł skarbowy - wyśmienita lokata bezkarna BGŻOptima

Lokaty uznawane są za niesłychanie atrakcyjne produkty pieniężne, jakie służą nie wyłącznie oszczędzaniu, ale przede wszystkim także pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie powinno się trzymać swoich oszczędności na zwyczajnym koncie w banku, powinno się je pomnażać, szczególnie, że im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe zdobędziemy zyski.

napis lokata
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Dużo ludzi zastanawia się jednak nad tym, którą lokatę wyłonić. Na rynku finansowym jest ich dzisiaj tak dużo, iż wybór rzeczywiście zdoła okazać się trudny. BGŻOptima przygotował niezmiernie ciekawą ofertę dla nowych Klientów, z jaką należałoby się zaznajomić. Jeśli ciekawi Cię wartościowa i pewna lokata, to na pewno bgż optima lokata bezkarna okaże się dla Ciebie świetna.



Na lokacie tej możemy liczyć na pewne oraz trwałe oprocentowanie, jakie wynosi 3,2 procent w skali roku. Lokatę można założyć ledwo na 3 miesiące - jest to minimalny termin trwania lokaty, jednak zdołamy założyć ją także na dłuższy termin.

Podnoszona tutaj problematyka jest według Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź dalej, który proponuje pokrewne zagadnienia.

Minimalna kwota wpłaty na lokatę bezkarną w BGŻOptima to 1000złotych, natomiast optymalna - 100 000 złotych. Rzeczą, jaka wyróżnia lokatę bezkarną BGŻOptima spośród wielu innych podobnych lokat jest to, że lokatę tą można w każdej chwili zerwać bez utraty aktualnych odsetek.
Przy zerwaniu większości lokat proponowanych przez inne banki, Konsumenci muszą liczyć się z utratą odsetek. Na lokacie bezkarnej BGŻOptima posiadamy gwarancję wypłaty wyrobionych odsetek do terminu zerwania lokaty. Niewątpliwie jest to najlepsza oferta osiągalna na rynku.

Lokatę wolno otworzyć w każdej chwili, jej założenie jest banalnie bezproblemowe. Wolno to zrobić przez Net, starczy wejść na stronę internetową banku BGŻOptima. Odnajdziemy tam wszelkie ważkie wieści dotyczące samej lokaty, i także informacje dotyczące jej założenia. Nie warto nawet się zastanawiać - tak intrygującej lokaty z pewnością nie odszukamy w żadnej innej ofercie placówek bankowych.