Następny rok, rokiem linuxa

modele

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Na co zwrócić uwagę wybierając smartfon? Co jest najistotniejsze, jakie kryteria powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru?

smartfon
Author: Nokia
Source: Nokia
Wiele osób myśli, jak kupić dobry smartfon? Jaki najbardziej korzystnie wybrać, by spełniał w pełni nasze oczekiwania? To pytanie zdarza się się dość często w czasie przeglądania stron internetowych, na jakich znajdują się oferty i recenzje różnorodnych sprzętów. Czemu właściwie zależy nam na zupełnie nowym smartfonie? Powodów jest na pewno dużo, jak rozbicie ekranu, ogólnie zła praca czy krańcowe zużycie baterii, jednakże w takiej sytuacji trzeba o tym zapomnieć i zakupić coś dobrego, jak Asus Zenfone 2.

Nowości w branży aparatów cyfrowych

kobieta z białym aparatem fotograficznym
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu granicą planów było otrzymanie sporego oraz zazwyczaj mało wygodnego aparatu fotograficznego, który zdjęcia utrwalał na specjalnej kliszy. Kiedy zużyliśmy cały film, a nie mieliśmy kolejnego, to nie mogliśmy już wykonać więcej fotografii, tak samo jak nie było szansy wyrzucenia ujęć, które nie wyszły dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy.

Modemy alcatel radują się dużym zainteresowaniem

Modem
Author: tony_duell
Source: http://www.flickr.com
Co oferują nam modemy alcatel. Jeżeli pragniemy posiadać w mieszkaniu sieć, a tym bardziej jeżeli chcemy wykorzystywać z niego bezprzewodowo, aby nie okazać się zamkniętym do pojedynczego miejsca, to powinniśmy się dowiedzieć, jakie modemy będą nam oferowane. Posiadają one przeróżne wielkości, różne moce oraz oferują przeróżny zasięg, więc im rzetelniej im się przyjrzymy, tym znaczniejsza szansa że będziemy usatysfakcjonowani z tego, który wybierzemy.

Rozważasz, którą kamerę GoPro wybrać? Dzisiaj opisujemy polecany przez nas model

rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie od wczoraj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportów, pragnącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, niewątpliwie kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Jak wybrać obiektyw, który będzie najbardziej właściwy? Na co zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

aparat
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie aktualnie zakup aparatu nie jest trudnością, tak więc wielu amatorów, którzy chcą robić coraz ciekawsze zdjęcia przerzuca się z kompaktów na proste lustrzanki. Ale w tego typu sytuacji dość często mamy problem, jakiego typu obiektyw kupić?