Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Ogromna oferta różnych pralek i części

Propozycja różnych pralek jest dziś tak duża, że bez problemu każdy znajdzie pralkę, jaka spełni wszystkie oczekiwania.


Pralki mogą być zabudowane, albo wolno stojące.
Pralki wolno stojące to największa grupa urządzeń o różnych parametrach i ergonomiach. Sprawdzą się podobnie jak w niedużych, jak i bardziej obszernych wnętrzach. W wypadku wersji do zabudowy można wybierać tylko sprzęty pakowane od frontu.


Kontrolery SteelSeries
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries


Żeby przedłużyć działanie pralki i nie martwić się tym jak dużo kosztują części do pralki, powinno się ją porządnie pielęgnować. Nie można dodawać więcej proszku, czy płynu do płukania aniżeli wskazuje nalepka na opakowaniu. Warto również regularnie czyścić filtr i dozownik na detergenty, raz w miesiącu włączyć pustą pralkę na pranie w temperaturze minimum 60°C, aplikować specyfiki zabezpieczające przed osadzaniem kamienia.


W sklepach są dostępne pralki o przeróżnych pojemnościach. To, jaką pojemność kupimy jest zależne od zapotrzebowania mieszkańców.

Poświęć chwilę i sprawdź tu portal pracowniczy podobne informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Wytwórcy urządzeń wprowadzają rozmaite ulepszenia i modyfikacje bębnów. Prócz typowych odszukamy również wzory z bębnem o strukturze diamentu. Malutkie luki zapewniają delikatne pranie i zapobiegają zaciąganiu się tkanin w szczeliny bębna. Bębny o strukturze plastra miodu gwarantują delikatne przesuwanie prania w bębnie, dzięki temu tkaniny się nie mechacą i nie zaciągają.
Bębny o szczególnej budowie kropli wody, dzięki której w czasie rotacji w lewo efektywnie pierze cienkie materiały, a rotacje w prawo, które przydają mu większej twardości, pozwalają na dopranie nawet uciążliwych zabrudzeń.