Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę wybierając smartfon? Co jest najistotniejsze, jakie kryteria powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru?

Wiele osób myśli, jak zakupić najbardziej profesjonalny smartfon? Jakiego rodzaju najbardziej korzystnie wybrać, ażeby spełniał całkowicie nasze oczekiwania? To pytanie pojawia się dosyć często w czasie przeglądania stron www, gdzie znajdują się oferty oraz recenzje różnorodnych sprzętów. Dlaczego właściwie zależy nam na nowym smartfonie? Powodów może być wiele, jak rozbicie ekranu, ogólnie zła praca czy ostateczne zużycie baterii, jednakże w takiej sytuacji powinniśmy o tym zapomnieć i zakupić coś dobrego, jak Asus Zenfone 2.
Na pytanie, jakiego rodzaju wybrać smartfon nie ma faktycznie najlepszej odpowiedzi. Dość często kupujemy wzrokiem, więc bardzo łatwo dojść do wniosku, że wystarczy obejrzeć zdjęcia na stronie internetowej producenta, ażeby kupić najbardziej właściwy typ. Na pewno również smartfon w sklepie online będzie tani niż ten zakupiony w tradycyjnym sklepie. Zwłaszcza jak użyjemy do tego celu wyszukiwarki internetowej, to jest duża szansa, iż cena będzie tak naprawdę bardzo korzystna. Jednakowoż, aby najkorzystniej wybrać niezbędna jest wizyta w standardowym sklepie i zobaczenie, jak dany smartfon wygląda “na żywo”.
smartfon
Author: Huawei
Source: Huawei


Dzięki temu możemy przekonać się, jak jest zbudowany, czy odpowiada nam wygląd, jak wygląda praca na klawiaturze. To jest konieczne, by faktycznie poznać smartfon, który mamy zamiar kupić. Nieszczęściem by było, jakbyśmy już go zakupili, a nagle by się okazało, że kompletnie nam się nie podoba. Nie można więc doprowadzać do takiej sytuacji. Bardzo ważne przy wyborze są również różnorodne rankingi, dzięki którym jesteśmy w stanie się dowiedzieć, jak dużo dany smartfon uzyskuje “punktów” w różnych obszarach, jak wygląd, działanie lub wytrzymałość na różnego rodzaju czynniki.
Takie rankingi są bardzo popularne, mamy w związku z tym ranking smartfonów, za sprawą takiego rankingu można się upewnić, czy model, który chcemy kupić rzeczywiście jest wart uwagi. Oczywiście, to jedynie jedna z opcji, gdyż nie możemy bezrefleksyjnie na czymś takim polegać, jednak są niesamowicie przydatne. Opłaca się z nich skorzystać, ale niech to będzie część aktywności podczas wyboru naszego nowego telefonu.