Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Drony podbijają świat i umysły wszystkich miłośników nowoczesnych technologii.

Jakiś czas temu świat mediów i nowatorskich technologii opanowała jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie rządzi jedno słowo.
Mamy tu oczywiście na myśli drony, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być używane do celów militarnych albo cywilnych.

Koniecznie zobacz na stronie (www.krakenchairs.com/4-fotele-biurowe) analogiczne informacje. Tam także przeczytasz coś ciekawego, gdyż przedstawia ona podobną problematykę.

Dziś drony są jednym z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonałym pomysłem na trafiony prezent dla młodszych i starszych entuzjastów techniki i wynalazków.


W sklepach dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich wadami i zaletami. Jednym z szeroko polecanych modeli jest z pewnością dron Inspire 1 (pod tym adresem szybko zdobędziesz podpowiedź). Jego popularność niewzięła się znikąd. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na robienie bardzo wyraźnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz opcja obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.


konsole
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com


Innym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (model drona GoPro Karma). Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i poręcznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.
GoPro od lat produkuje urządzenia dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, kładzie nacisk na łatwość transportu i funkcjonalność.