Następny rok, rokiem linuxa

wymagania

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak wybrać obiektyw, który będzie najbardziej właściwy? Na co zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

aparat
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie aktualnie kupno aparatu nie jest problemem, więc wielu amatorów, jacy planują robić coraz ciekawsze zdjęcia przenosi się z kompaktów na proste lustrzanki. Ale w tego typu sytuacji często mamy problem, jakiego rodzaju obiektyw wybrać?

Ciekawe rozwiązania, które wskazane jest zastosować w filmowaniu wesel oraz ślubów

Dune HD Lite 53D
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR
które opcje ma się teraz do wyboru?


Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenie, toteż nie można się dziwić, że dziś wiele osób decyduje się na przygotowanie fotoreportażu albo filmu z przyjęcia, dzięki czemu jeszcze przez wiele lat będzie można bez problemu wspominać te miłe chwile.

Czy mamy świadomość jakie okazują się być ceny dronów z kamerą?

dron
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Czy widzieliśmy jakie drony posiadamy do wyboru?
Gdy namyślamy się, jakie aktualnie przedmioty są najbardziej modne, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że okazują się być to drony. Z jednej strony na sporo sposobów okazują się być wykorzystywane przez ekspertów z policji, lecz też dużo ludzi kupuje je wyłącznie dla siebie, żeby mieć przyjemność z oglądania pobliskiego otoczenia z lotu ptaka.