Następny rok, rokiem linuxa

sieć

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Modemy alcatel radują się dużym zainteresowaniem

Modem
Author: tony_duell
Source: http://www.flickr.com
Modemy powinny posiadać odpowiednią siłę. Gdy chcemy mieć w domu sieć, a tym bardziej kiedy pragniemy wykorzystywać z niego bezprzewodowo, by nie okazać się ograniczonym do pojedynczego miejsca, to powinniśmy się dowiadywać, jakie modemy są nam oferowane. Posiadają one przeróżne wielkości, przeróżne moce i proponują różnoraki zasięg, zatem im uważniej im się przyjrzymy, tym większa szansa że będziemy zadowoleni z tego, który zakupimy.

Usługi księgowe we Wrocławiu

Biuro rachunkowe
Author: Andrew_Writer
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas jest zmuszony do wykonywania określonych czynności księgowych, nie każdy jednak jest do tego odpowiednio przystosowany. Los lubi płatać figle i niestety przekonujemy się o tym w najmniej stosownym momencie. Przypuszczalnie wszystkim z nas zdarzyło się zgubić istotny dokument, zapomnieć dokonać jakiejś opłaty lub pomylić się w istotnych dokumentach. Na szczęście jest na to rada!

Internet na kablu to przeżytek - sprawdź wysokiej jakości routery do domu

internet najlepsze medium
Author: EyeonEarth
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno jasne dla wszystkich było to, że żeby posiadać Internet, komputer musi być połączony do kabla, iż Internet może być jedynie przy jednym urządzeniu oraz iż bez wątpienia nie będziemy mogli chodzić po domu z laptopem, dalej niż nam na to pozwoli długość kabla, bo w przeciwnym razie utracimy połączenie. Dzisiaj jednak nikt już sobie nie wyobraża działania bez sieci bezprzewodowej, która zezwala korzystać z Internetu bez fizycznego podpięta do kabla, dzięki czemu spokojnie możemy pracować nawet na tarasie.

Czy zaznaczymy w jaki sposób przetrzymywane są nasze adresy?

baza danych
Author: Christine und Hagen Graf
Source: http://www.flickr.com
Czy przydarzyło nam się, że dostawaliśmy przesyłki, lub telefony od firm, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy? Jeżeli tak, to ma szansę to okazać się dowód na to, że nasze informacje brały udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Normalnie wchodzimy na jakąś stronę, której zawartością jesteśmy zainteresowani, dodajemy swoje dany żeby mieć szansę dostawać newsletter, tak żeby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne i zrozumiałe. Jednak czasem jest tak, że bez naszej wiedzy konkretny zakład sprzedaje informacje kontaktowe, które uzyskała od nas, przez co inne zakłady także mają szansę nawiązać z nami kontakt.

Musimy powiedzieć, że istnieją różnorakie rodzaje sieci

internet
Author: iStock
Source: iStock
Niby zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasze funkcjonowanie w Internecie nie są anonimowe, że do każdego tak na pewno można dostać się, a mimo wszystko czasami dowiadujemy się o nieprzemyślanych wpisach, które powodują, że ktoś otrzymuje naprawdę surową nauczkę. Dlatego należy zaznaczyć, iż w świecie informatyki jest kilka sieci, od których zależy, kto ma dostęp do naszych informacji i że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się wydaje.

Co kryje serwerownia?

Thomas-it
Source: www.thomas-it.pl
Serwerownia to dziwne miejsce okrytetajemniczą legendą. Niewielu zwiedzało ją od środka, a jedynie niektórzy wyszli z niej w całości. Miejsce, gdzie wchodzą tylko informatycy i specjaliści od IT ciągle nęci poszukiwaczy przygód. A może to dziwne buczenie działa na nich hipnotycznie.

Gry komputerowe to niebanalna rozrywka, ale tylko pod warunkiem, że sięgasz po oryginalne i pasjonujące programy

gracz, gra komputerowa
Source: pixabay.com
Warto wyszukać ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, wszak każdy człowiek musi mieć jakieś zainteresowania. Sporo osób lubi spędzać czas przed odbiornikiem tv, interesuje się kinem albo oglądanym sportem, inni preferują rozrywki na świeżym powietrzu, jak chociażby turystyka czy różnorakie zajęcia sportowe. Coraz więcej ludzi polubiło także spędzać czas przed monitorem komputera. Zapewnia on dużo możliwości rozrywek.