Następny rok, rokiem linuxa

serwer

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Musimy powiedzieć, że istnieją różnorakie rodzaje sieci

internet
Author: iStock
Source: iStock
Niby zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasze funkcjonowanie w Internecie nie są anonimowe, że do każdego tak na pewno można dostać się, a mimo wszystko czasami dowiadujemy się o nieprzemyślanych wpisach, które powodują, że ktoś otrzymuje naprawdę surową nauczkę. Dlatego należy zaznaczyć, iż w świecie informatyki jest kilka sieci, od których zależy, kto ma dostęp do naszych informacji i że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się wydaje.

Prowadzisz swoją witrynę internetową? Podpowiemy Ci, na który rodzaj hostingu najlepiej się zdecydować w Twoim przypadku.

przykładowa strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach sporo osób umieszcza różnego rodzaju pliki w internecie. Jeżeli Ty również chcesz coś udostępniać w internecie i chcesz, żeby było to zupełnie profesjonalne, wtedy zdecydowanie powinieneś znaleźć sobie jakiś serwis hostingowy. W dużym uproszczeniu jest to miejsce w internecie, które mogą udostępniać Ci osoby, które mają własne serwery.

Potrzebujesz serwera i nie masz pomysłu, jak się za to zabrać? Wybierz vps, to coraz popularniejsze usługi

serwer
Author: EPA Systemy Sp. z o.o.
Source: EPA Systemy Sp. z o.o.
W obecnych czasach wszystko opiera się na pracy internetu i bez niego ciężko wyobrazić sobie działanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie życia. Coraz więcej firm uruchamia swoje serwisy internetowe, z możliwości sieci korzystają także różni usługodawcy oraz sprzedawcy. Usługi hostingowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i rozbudowują się tak, że czasami trudno jest wytypować najbardziej dogodną opcję.

Tanie, a dobre. Czy taka zależność w ogóle jest możliwa w świecie nowoczesnych technologii? Kilka słów o serwerach VPS.

vps
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
Przy wybieraniu odpowiedniego programu czy sprzętu kieruje ludźmi strach. W głowie powtarzają się zagwozdki o efektywność krańcową towaru, o możliwą trwałość i czy pozwoli nam na konkretnie to, czego potrzebujemy. Ewentualność ta, pojawia się co raz, gdy któryś z elementów owiany jest tajemnicą. Scalony system zarządzający serwerem znajduje się zazwyczaj w konkretnym obszarze i nie do końca jest wykorzystywany, jeśli odbiorcą jest pojedyncza firma.