Następny rok, rokiem linuxa

serwisy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Informatyczne bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach, czyli jakimi sposobami zapewnić nieprzerwane działanie infrastruktury informatycznej

praca przy komputerze
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj niewiele firm poradzić sobie może bez komputera. Nawet przy niewielkich, kilkuosobowych firmach duża część pracowników posiada jakieś laptopy czy komputery, na jakich realizuje swój zakres obowiązków. W firmach większych sprzętu jest znacznie więcej, poza tym mogą się pojawić urządzenia sieciowe, albo serwery na używane oprogramowanie.

Czy opłaca się naprawiać laptopy i sprzęt komputerowy

komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sprzęt komputerowy jest od kilku lat nieodzownym elementem życia codziennego. Urządzenia te bywają pomocne zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Wykorzystywane są także do rozrywki, między innymi poprzez rozmaite gry komputerowe. Programy te z kolei służą zarówno dzieciom, jak i dorosłym do odpoczynku w wolnych chwilach. Urządzenia te jak każdy inny sprzęt, ulegają niekiedy uszkodzeniom.

Fachowe wskazówki prawne dla osób osobistych i przedsiębiorców

prawnik
Author: Kevin Napper
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas nieraz potrzebuje zasięgnąć rady ekspertów w zakresie prawa. W takich sytuacjach pożądane byłoby zwrócić się do biegłych kancelarii prawnych, gdyż oferują one fachowe wskazówki prawne dla osób prywatnych, oraz także dla przedsiębiorców, którzy prowadzą własną aktywność gospodarczą, firmę lub przedsiębiorstwo. Odkrycie takiej kancelarii nie jest trudne, prawdopodobnie najprostszym sposobom okaże się wykorzystanie wyszukiwarki internetowej i wyszukanie w Necie takiego hasła, jak przykładowo „porady prawne Wrocław” albo „kancelaria prawna porady”. W zwinny sposób odnajdziesz liczne kancelarie prawne, które zajmują się udzielaniem porad prawnych z różnych dyscyplin.

Potrzebujesz serwera i nie masz pomysłu, jak się za to zabrać? Wybierz vps, to coraz popularniejsze usługi

serwer
Author: EPA Systemy Sp. z o.o.
Source: EPA Systemy Sp. z o.o.
W obecnych czasach sporo opiera się na pracy internetu i bez niego trudno wyobrazić sobie działanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie życia. Coraz więcej przedsiębiorstw uruchamia swoje serwisy internetowe, z możliwości sieci korzystają również różni usługodawcy oraz dostawcy. Usługi hostingowe cieszą się coraz większym powodzeniem i rozwijają się tak, że czasem trudno jest wytypować najbardziej opłacalną opcję.