Następny rok, rokiem linuxa

witryna

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nowoczesny marketing

gazetki promocyjne
Source: pixabay.com
Zewsząd otaczają nas współczesne technologie. W kieszeni na stałe zagościł przedmiot, jaki nasi przodkowie - załóżmy sto lat temu - oceniliby za magiczny, a może nawet budzący grozę. Niezbędnym wyposażeniem mieszkania stał się komputer. Nie jest to już jedynie przyrząd pracy, ale urządzenie wielozadaniowe.

Prowadzisz swoją witrynę internetową? Podpowiemy Ci, na który rodzaj hostingu najlepiej się zdecydować w Twoim przypadku.

przykładowa strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach wiele ludzi zamieszcza różnego rodzaju pliki w sieci. Jeśli Ty również chcesz coś udostępniać w internecie i chcesz, aby było to całkowicie profesjonalne, wówczas bez wątpliwości powinieneś znaleźć sobie jakiś portal hostingowy. W dużym uproszczeniu jest to miejsce w internecie, które mogą udostępniać Ci osoby, które mają swoje serwery.