Następny rok, rokiem linuxa

Informatyka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Dlaczego

informatyka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach systemy informatyczne rozwijają się w zdumiewającym tempie. Codziennie powstają nowe, znakomite rozwiązania, jakie stopniowo wdrażane są w życie, uproszczając prace oraz przeprowadzanie niejednej czynności. Jednym z takich rozwiązań są informatyczne systemy zarządzania. Jakie są ich zalety?

Tanie, a dobre. Czy taka zależność w ogóle jest możliwa w świecie nowoczesnych technologii? Kilka słów o serwerach VPS.

vps
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
Przy wybieraniu odpowiedniego programu czy sprzętu kieruje nami strach. W głowie powtarzają się zagwozdki o przydatność krańcową towaru, o jego trwałość oraz czy pozwoli nam na konkretnie to, czego wymagamy Ewentualność ta, jawi się co raz, gdy jeden z elementów owiany jest tajemnicą. Zintegrowany system zarządzający serwerem znajduje się najczęściej w konkretnym budynku i nie całkowicie jest wykorzystywany, jeśli klientem jest pojedyncza firma.

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu własnej firmy?

komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzeba zwrócić uwagę, że choć prowadzenie własnej firmy z całą pewnością nie jest czymś łatwym, to jednakże w wielu przypadkach mamy okazję trafić na oszczędności. Na przykład tak naprawdę nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach powinniśmy zatrudniać u siebie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w razie awarii będziemy płacili duże pieniądze.