Następny rok, rokiem linuxa

praca

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nie cierpimy, kiedy ktoś nam się przypatruje albo też nas obserwuje.

folia reklamowa
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
To naturalne, ponieważ w mieszkaniu chcemy czuć się pewnie i swobodnie


Zastanawiałeś się być może dawniej, jak to by było przyjemnie, gdybyś posiadał w domu takie okna, które w taki sam sposób jak lustro weneckie pozwalają nam obserwować innych co ważniejsze my sami jesteśmy niewidoczni? To jasne jest to możliwe.

Sprzęty komputerowe, które doceniają dziś też specjaliści

laptopy
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Zamawianie sprzętów w internecie staje się powoli codziennością. Niegdyś konsumenci woleli w pierwszej kolejności postawić na urządzenia ze sklepów miejscowych. Wtedy byli pewni tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis zgadza się z informacjami przekazanymi przez producenta.

Dlaczego warto wypożyczać budowlany sprzęt? Jakie tym sposobem zyskujemy zalety, o jakich kwestiach powinniśmy pamiętać?

budowa
Source: flickr.com
Coraz większa ilość firm budowlanych przestaje rozważać nabycie droższych sprzętów na rzecz wynajmu. To rozwiązanie, które na pewno jest dosyć korzystne. Jakie zalety tak naprawdę wiążą się z wypożyczaniem urządzeń obowiązkowych do pracy budowlanej? Czy tego rodzaju wypożyczanie jest zarezerwowane wyłącznie dla większych firm budowlanych?

Jak wygląda droga prawników?

prawnicy
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Praca prawnika cieszy się uznaniem. Ta grupa zawodowa uważana jest za elitarną. Co się kryje pod określeniem „prawnik” i jak wygląda droga do tego zawodu? „Prawnik” to określenie raczej ogólne. Odnosi się do wszystkich osób, które ukończyły studia w zakresie prawa. Nauka na uczelni wyższej trwa pięć lat w ramach jednolitych studiów magisterskich.

Znajomość języka hiszpańskiego przydatną kwestią dla kariery zawodowej

tekst po hiszpańsku
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Nauka języków obcych to podstawa łatwego odnajdywania się w czasach powszechnej globalizacji. Ta umiejętność znacznie podniesie nasze referencje na rynku pracy, pomoże odnaleźć się za granicą, bardzo udogodni, albo nawet zupełnie da sposobność komunikacji z osobami z obcych krajów.

Serwis laptopów- w jaki sposób to zrobić i gdzie pójść

komputer
Author: Samsung
Source: Samsung
W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez komputerów. Są nam one niezbędne do pracy i stały się one też centrum rozrywki. Tak, więc powinniśmy przyłożyć się do wyboru laptopa. Dobór odpowiedniego laptopa do naszych potrzeb sprawi, że będzie nam się super na nim pracowało. Dlatego już sam dobór laptopa jest bardzo ważny.

Dodatkowa praca zleceniowa dla informatyków

informatyk
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Informatycy z imponującym doświadczeniem poszukują zleceń na miarę ich warunków. Niemało osób specjalizujących się w tej dziedzinie stawia na przetestowane rozwiązania, jakimi jest praca z rozwijającej się nieustannie firmie. Prócz stałego etatu można jednak wypełnić sobie swój czas w zbliżonym stopniu rozwijającymi zajęciami, za co dodatkowo będzie nam bardzo dobrze płacone. Jakie plusy ma praca oracle? Jest to z pewnością niezwykle komfortowa możliwość zarobienia sporych pieniędzy.

Ranking najlepszych systemów operacyjnych

system windows
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach istotne jest to, jak wykorzystujemy zgromadzone dane. Sporo przedsiębiorstw doskonale wie, że dane zgromadzone z poprzednich tygodni, miesięcy a nawet i lat są faktycznie ważną wskazówką , która dotyczy przyszłości. Z różnych danych możemy rozpocząć tworzenie prognoz dotyczących wybranego zjawiska.

Czy stacjonarne komputery nie są już potrzebne? Czy nie ma potrzeby, aby z nich korzystać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

komputer Asus
Author: Asus
Source: Asus
Żyjemy w coraz bardziej szybkich czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na szybko, na teraz. W ten sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a widać to choćby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Dzisiaj każdy posiada smartfona, zresztą bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić obecne życie.

Dlaczego

informatyka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach systemy informatyczne rozwijają się w błyskawicznym tempie. Każdego dnia powstają nowe, znakomite rozwiązania, jakie sukcesywnie wdrażane są w życie, uproszczając prace i wykonywanie wielu czynności. Jednym z niniejszych rozwiązań są informatyczne systemy zarządzania. Jakie są ich zalety?

Czy procesy automatycznej obsługi winny być przez nas wykorzystywane?

Stos dokumentów
Author: naniani
Source: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym niezwykle popularną metodą na zarobkowanie jest praca biurowa. Można nawet w tym miejscu ogromnie odważnie powiedzieć, że raz za razem pierwsze miejsce pracy młodych ma właśnie miejsce w biurze. W powszechnym przekonaniu na pewno pokonuje mniemanie, iż ten rodzaj pracy jest wybitnie komfortowy i na pewno nie związany z żadnym wysiłkiem. Niemniej natomiast jak pokazuje nam często praktyka, jest bo to wybitnie błędne wyobrażenie, które wyłącznie wytwarza niepotrzebne stereotypy.

Na naukę języków zawsze jest pora

niemiecki
Umiejętność posługiwania się językiem obcym to obecnie wymóg dla wszystkich którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w międzynarodowych firmach. Co więcej, coraz częściej mile widziana jest umiejętność posługiwania się więcej niż jednym językiem obcym. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na naukę języka niemieckiego.
Na naukę nigdy nie jest za późno. Powinniśmy tylko uzmysłowić sobie potrzebę nauki języków obcych. Odpowiedzieć na pytanie: czy w ogóle mam wystarczająco dużo samozaparcia by opanować ten język? Po co uczyć się języka niemieckiego? Rozważna odpowiedź spowoduje, że łatwiej będzie nam znaleźć pretekst do nauki.

Do czego służy w ogóle skanowanie 3D? Metody na nowoczesne przeznaczenie tego skanowania.

figurki 3D
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze bardziej wyraźne staje się skanowanie 3D. Niewątpliwie technologia idzie bardzo naprzód, dlatego też coś, co kiedyś było dosłownie nie do pomyślenia, na dzień dzisiejszy staje się nawet codziennością, lub czymś, co żadnej osoby nie dziwi. Czym właściwie jest skanowanie i wydruk 3d? Toż nic innego, jak praca nad tworzeniem kopii przedmiotów przestrzennych. Sama sposobność skanowania przestrzennego jest niesamowita, bowiem dzięki niej da się osiągnąć cyfrowy obraz przedmiotu, jaki funkcjonuje naprawdę. Posiadając obraz przestrzenny na dysku komputera można oddać go przeróbce czy edycji, zapisaniu kopii oraz potencjalnego wydruku, także w kompozycji przestrzennej.