Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na naukę języków zawsze jest pora

Znajomość języków obcych to współcześnie wymóg dla wszystkich którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w międzynarodowych firmach. Co więcej, coraz częściej mile widziana jest umiejętność posługiwania się więcej niż jednym językiem obcym. Dlatego coraz więcej osób udaje się na naukę języka niemieckiego.
Na naukę nigdy nie jest za późno. Potrzebujemy jedynie uzmysłowić sobie jak istotne jest dziś opanowanie języków obcych. Odpowiedzieć na pytanie: z jakiej przyczyny w ogóle chcę opanować ten język? W jakim celu uczyć się języka niemieckiego? Rozważna odpowiedź sprawi, że łatwiej będzie nam znaleźć pretekst do zdobywania wiedzy.


niemiecki
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że język niemiecki jest jednym z najbardziej popularnych języków w Europie. Większa ilość osób mówi po niemiecku niż w jakimś innym języku europejskim. Prawie 81 milionów mieszkańców tego kraju sprawia, iż jest to najbardziej zamieszkane państwo w Europie. A przecież po niemiecku mówią nie tylko mieszkańcy Niemiec, ale i Austrii, Szwajcarii oraz Lichtensteinu. Nauka niemieckiego otwiera możliwości biznesowe. Niemcy są idealnym ośrodkiem dla firm zagranicznych. Są największą potęgą gospodarczą w Unii Europejskiej i czwartym najlepiej rozwiniętym krajem na świecie. Wejdź:

Argument kolejny to własna satysfakcja! Wystarczy zrobić pierwszy krok a przekonamy się, że nauka niemieckiego nie sprawia trudności. Bywa, że decydujemy się na naukę materiału w późniejszym okresie życia, fakt – może być nam trochę „pod górkę”.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak uważasz, to kliknij tutaj, w serwisie naklejki 3D, który tam miejscu się znajduje, również jest coś interesującego.

Dzieci mają więcej czasu na
nauka
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
stopniowe przyswajanie wiedzy, początkowo zasadniczo przez zabawę. My natomiast, bardziej niecierpliwi, mamy zamiar błyskawicznie opanować język niemiecki. Autor:


Od czego więc zacząć? Należy jedynie wpisać w sieci poszukiwaną przez nas frazę np.: konwersacje niemiecki, a ujrzymy bogatą listę ofert. Od nas zależy czy zdecydujemy się na zajęcia indywidualne i grupowe. Te pierwsze, wciąż są najbardziej elastyczną propozycją. Sami określamy porę lekcji, a nauka przystosowana jest do naszych wymagań i potrzeb.