Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W którym miejscu najlepiej byłoby kupić laptop?

Laptopy to doskonały przykład takiego sprzętu komputerowego, który może przydawać się zarówno osobom lubiącym gry komputerowe, jak i tym osobom, które chętniej korzystają z komputera stosunkowo rzadko.
Laptop to niezwykle wygodne urządzenie, które można by zabrać ze sobą na wycieczkę, ponieważ nie zabiera za dużo miejsca nawet w niedużym mieszkaniu. Jeżeli więc powinniśmy zadawać sobie jakieś pytanie, będzie ono dotyczyło nade wszystko tego, jakimi kryteriami się kierować kiedy chcielibyśmy posiadać pewność, że wybraliśmy rzeczywiście dobry sprzęt. Laptop nie powinien być ani za mały, ani zbyt duży. Jeśli praca na nim będzie zbyt uciążliwa, nawet doskonałe parametry nie zniwelują złego wrażenia oraz nie odmienią naszego przeświadczenia o tym, że dokonany przez nas zakup nie był najlepszy.


laptop
Author: Andrew Moore
Source: http://www.flickr.com


Samochód BMW 330ci
Author: tomx992
Source: http://www.sxc.hu


Jeszcze przed wykonaniem zakupu prawidłowo by było więc się przyglądnąć laptopom naszych kolegów oraz upewnić się, na ile są one przydatne. O procesorze mówi się przeważnie, że jest on sercem laptopa i rzeczywiście to akurat on wpływa zarówno na szybkość działania, jak i na wielozadaniowość czy też oszczędność energii elektrycznej. Nie trzeba ignorować takiego parametru, a jeśli nie posiadasz pewności, czy też dobrany przez Ciebie laptop jest właściwy, postaraj porozmawiać z profesjonalistą. Obecnie coraz bardziej znaczącą renomą cieszą się wirtualne sklepy z elektroniką oraz sprzętem. Niełatwo więc o lepsze miejsce dla nabywców, niż właśnie internet.
Zakupy w sieci pozwalają nierzadko na znaczne oszczędności, dla przykładu zakupując laptop posiadamy pewność, że proponowane w tamtym miejscu ceny są znacznie niższe, niż w wypadku zakupów w sklepach tradycyjnych, zaś jakość konkretnego laptopa spełnia nasze oczekiwania.