Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nie cierpimy, kiedy ktoś nam się przypatruje albo też nas obserwuje.

To typowe, ponieważ w mieszkaniu chcemy czuć się pewnie i naturalnie


Myślałeś może kiedyś, jak to by było miło, gdybyś posiadał w mieszkaniu takie okna, które w taki sam sposób jak lustro weneckie pozwalają nam patrzeć na innych co ważniejsze my osobiście jesteśmy niedostrzegalni? Jasne że okazuje się to prawdopodobne.
Informatyka
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com


Bardzo pożyteczna okazuje się w tym miejscu właściwa folia poliestrowa. Jasne że, taka folia lustro weneckie jest w mocy nam wytworzyć na użytek domowy. Każdy jeden, kto jest wewnątrz ma sposobność nieskrępowanego obserwowania otoczenia, a osoby będące pod oknem ujrzą w nim wyłącznie własne lustrzane odbicie.

Zafrapował Cię taki materiał? Jeżeli tak, to na pewno zaciekawi Cię też ten wciągający artykuł (https://www.progresdisplays.pl/rollupy/x-bannery) - on odwołuje się do tej kwestii.

Naturalnie, w przypadku kiedy pomieszczenie będzie oświetlone staje się ono już w tym czasie zupełnie widoczne. Jednakże taka specjalna folia lustro weneckie tak ją nazwijmy posiada oprócz tego dużo zalet. Szczególnie efektywnie obniża temperaturę wewnątrz pomieszczenia, dzięki temu w znaczącym stopniu zaniża koszty związane z klimatyzacją domu. Dodatkowo należałoby zaznaczyć, że taka odpowiednia folia poliestrowa okazuje się twarda na zarysowania i nieskomplikowana do utrzymania czystości. No i co okazuje się bardzo znaczące, w czasie zimowym w ogromnym stopniu zapobiega stracie ciepła.
To wSPAniałe wyjście nie wyłącznie do domów czy mieszkań, ale też dla firm, przede wszystkim, jeśli praca odbywa się na najniższych kondygnacjach. Nikt nie ma sposobności obserwowania, co się dzieje w środku.